Strona główna Producenci Sony Wiemy, kiedy zadebiutuje PlayStation 5 oraz kilka rzeczy na temat specyfikacji!

Wiemy, kiedy zadebiutuje PlayStation 5 oraz kilka rzeczy na temat specyfikacji!

-

Kto z Was nie słyszał nigdy w życiu o PlayStation? No właśnie, te konsole od firmy Sony umilają nam wolny czas już od 25 lat! To więcej, niż ja sam żyję na tym świecie. Ten japoński gigant zdradził, kiedy zobaczymy kolejną konsolę!

To może być idealny pomysł na prezent!

Sony właśnie zdradziło nam na swoim blogu PlayStation.Blog datę premiery ich nadchodzącej konsoli. Okazuje się, że PlayStation 5, bo to o niej właśnie mowa, zadebiutuje na święta w 2020 roku! Stąd też taki a nie inny nagłówek, bowiem myślę, że wielu fanów tych konsol może znaleźć ją pod choinką. Myślę jednak, że raczej nie będzie ona tania ze względu na to, co będzie oferować.

PlayStation 5
Możliwy wygląd PlayStation 5

Okazuje się, że PlayStation 5 będzie miało pełne wsparcie dla technologi ray tracingu. To z pewnością ucieszy graczy zwracających dużą uwagę na szczegóły graficzne. Wraz z nim pojawi się kontroler Dualshock 5, który zapewni niesamowite doznania dzięki haptykom oraz ulepszonym triggerom. Warto też wspomnieć, że znajdzie się tam też USB typu C. Cieszy mnie to, że w coraz większej ilości sprzętów znajdujemy ten typ złącza, jest to po prostu wygodniejsze i bardziej przyszłościowe. Producent chwali się również tym, że w konsoli zastosowany będzie dwukrotnie szybszy napęd od odtwarzaczy Blueray 4K oraz dysk SSD pozwalający na super szybkie ładowanie gier.

Warto przeczytać: OnePlus 7T Pro na nowych renderach. Premiera już za 2 dni!

Wiemy też to, że jednym z pierwszych tytułów wydanych na tę konsolę może być Gran Turismo Sport. Myślę, że każdy fan gier wyścigowych kojarzy tę serię gier. Dzięki świetnej haptyce w kontrolerze, gracz ma się poczuć tak, jakby siedział za kierownicą realnego auta. Już sobie wyobrażam, jak świetne to muszą być odczucia. Mimo iż nie jestem fanem konsol do gier, tak jestem bardzo ciekaw, czym jeszcze zaskoczy nas Sony w PlayStation 5.

Jestem pewien, że wśród Was są posiadacze PlayStation 4. Czekacie na premierę nowej konsoli od Sony?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej