Po 10 latach wreszcie doczekamy się StarCraft 3?

Po 10 latach wreszcie doczekamy się StarCraft 3?

Firma Blizzard już nie pierwszy raz testuje naszą cierpliwość. Na StarCraft 2 musieliśmy czekać aż 12 lat! Niedawno firma ogłosiła ograniczenie wsparcia dla 2 kosztem nowego projektu, czyżby szykował dla nas StarCraft 3?

Co do tej pory?

Gracze bardzo dobrze wiedzą, że firma nie mogłaby sobie pozwolić na nieuzasadnione cięcia we wsparciu części 2. Gra posiada wysoką renomę, a ilość grających w nią osób i ogromnych światowych turniejów cały czas rośnie. Na 10 lecie firma dodała do gry ogromną aktualizację, gdzie zaktualizowali edytor, sporo ulepszyli rozgrywkę, oraz dodali nowe umiejętności dla dowódców. A to oczywiście nie wszystko z nowości. Więc dlaczego po tylu latach wkładania w StarCraft 2 ogromu pracy mieliby nagle przestać? Odpowiedź sama nam się nasuwa!

Po 10 latach wreszcie doczekamy się StarCraft 3?

Nikt nie jest jeszcze pewny

Oficjalnie nigdzie nie jest potwierdzone, że niebawem doczekamy się najnowszej części. Ale nadzieja matką głupich, prawda? Z notatki na blogu Blizzarda można wyczytać, że poprzez ograniczenie supportu dla 2 firma może myśleć o czymś dalej. Brzmi dobrze i brzmi prawie tak samo jak StarCraft 3! Ta informacja daje nam odrobinkę pewności, że nasze przypuszczenia mogą się sprawdzić, niestety nadal jest to tylko gdybanie. Chyba wszyscy fani StarCraft czekają na rozwinięcie sytuacji, a jest ono dosyć dynamiczne. Zapewne, kiedy tylko zdobędziemy najnowsze informacje na temat owych spekulacji, odrazu się z wami podzielimy! Byle już niebawem.

A wy jak myślicie, szykuje się najnowszy StarCraft?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!