POCO F4 GT zobaczymy jeszcze w kwietniu!

POCO F2 Pro MIUI beta
POCO F2 Pro

Xiaomi oficjalnie potwierdziło, że najnowszy POCO F4 GT zobaczymy jeszcze w kwietniu. Smartfon zaoferuje potężną specyfikację.

POCO F4 GT z premierą za dwa tygodnie! Jest na co czekać

Xiaomi właśnie potwierdziło, że już 26 kwietnia o 14:00 czasu polskiego odbędzie się premiera smartfona POCO F4 GT. Specyfikacja sprzętu jest nam w miarę znana, bowiem jest to prawdopodobnie rebrand modelu Redmi K50 Gaming Edition, który premierę miał około 2 miesiące temu.

Mowa tu chociażby o flagowym układzie Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 ze specjalnym systemem chłodzenia. Ponadto obraz ma być wyświetlany na ekranie OLED 6,67″ FHD+ o częstotliwości odświeżania maksymalnie 120 Hz. Całość natomiast ma zasilać ogniwo 4700 mAh z obsługą superszybkiego ładowania o mocy 120 W. Co ciekawe, możliwe, że pojawią się chowane przyciski na boku sprzętu, tak jak w indyjskim POCO F3 GT. Poza tym, zdjęcia zrobimy zestawem aparatów 64 MP, 8 MP oraz 2 MP.

POCO F4 GT
(fot. Android Authority)

Mówi się też, że na tej samej prezentacji zobaczymy również inny sprzęt. Między innymi mowa o pierwszych urządzeniach AIoT właśnie z logo POCO. Cóż, pozostało nam jeszcze chwilę poczekać.

Wracając jednak do POCO F4 GT, ten smartfon może naprawdę cieszyć się ogromną popularnością. Zaoferuje flagowe podzespoły, jednak pewnie będzie tańszy niż taki Xiaomi 12. Gdyby pojawił się w Polsce i to w naprawdę dobrej cenie, to mógłby robić furorę.

Źródło: Android Authority

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!