Xiaomi znowu to zrobi. Wyda jeden telefon pod trzema nazwami

poco f3
Xiaomi POCO F3

POCO F4 Pro to nadchodzący smartfon tej submarki Xiaomi. Okazuje się jednak, że to tak naprawdę tylko jedna z nazw na te samo urządzenie. W Chinach spodziewamy się go pod innym imieniem, podobnie jak w Indiach. Chiński producent ma zamiar wydać tego samego smartfona u wszystkich swoich submarek.

POCO F4 Pro to Redmi K50 Pro to… Xiaomi 12X Pro

Xiaomi jest znane z tego, że wprowadza na rynek te same modele, lub z niewielkimi zmianami, pod różnymi markami i nazwami. Wygląda na to, że sytuacja powtórzy się, jeśli chodzi o telefon Redmi K50 Pro, który ostatnio pojawiał się w przeciekach. Najprawdopodobniej globalnie będzie on dostępny jako POCO F4 Pro, ale firma planuje także wprowadzić go jako Xiaomi 12X Pro w Indiach.

To urządzenie o kryptonimie L11. Według źródła najpierw zadebiutuje ono pod nazwą Redmi K50 Pro, a nieco później pod pozostałymi dwoma. Modele te zostały oznaczone następującymi numerami:

  • 22011211C – Chiny
  • 22011211G – Global
  • 22011211I – Indie

Ich wspólna nazwa kodowa to Ingres.

xiaomi12x pro
redmi k50 pro
poco f4 pro

Nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat specyfikacji tych urządzeń, ale spodziewamy się, że w zależności od regionu mogą być wyposażone w 8 GB, 12 GB lub 16 GB pamięci operacyjnej. Plotki mówią, że w Redmi K50 Pro ujrzymy najnowszego Snapdragona oznaczonego jako Snapdragon 8Gx Gen 1. Procesor ten ma mieć swoją premierę już we wtorek w przyszłym tygodniu. Wiemy jednak, że uzyskał on w teście AnTuTu wynik ponad miliona punktów.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!