Jest szansa na hit? POCO M4 Pro 5G wkrótce w Polsce!

poco m3

POCO M4 Pro 5G to model, o którym wiemy już od poprzedniego miesiąca. Wciąż jednak czekamy na jego oficjalną premierę w Polsce. Nie pozostało do niej już wiele dni, ponieważ POCO M4 Pro 5G zostanie zaprezentowany nad Wisłą już 13 grudnia.

Polska premiera POCO M4 Pro 5G w przyszłym tygodniu

Polska premiera tego modelu rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 10:00. Wydarzenie będzie transmitowane na kanałach społecznościowych marki, w tym na YouTube POCO Polska. Wtedy dowiemy się na ile postanowiono wycenić urządzenie.

Podstawowy model POCO M4 Pro 5G w Europie kosztuje 229 euro. Jest to więc ponad 1050 złotych, ale być może w Polsce cenę uda się ustalić na poziomie 999 złotych. Już nie raz byliśmy świadkami sytuacji, gdzie polska cena bardzo pozytywnie nas zaskoczyła w stosunku do europejskiej. Wersja z większą ilością pamięci prawdopodobnie będzie kosztować o 100 złotych więcej.

poco m4 pro 5g

Urządzenie to działa w oparciu o procesor MediaTek Dimensity 810. Pracuje on w połączeniu z 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej. POCO M4 Pro ma 6,6-calowy ekran o rozdzielczości FullHD+ z odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Na tyle znalazły się aparaty o matrycach 50 Mpix i 8 Mpix (szeroki kąt), a na przodzie znajdziemy oczko 16 Mpix. Dodatkowo mamy tutaj baterię 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania przewodowego 33 W. POCO M4 Pro ma też czytnik linii papilarnych na bocznej krawędzi, złącze słuchawkowe oraz port podczerwieni.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!