Podczas festiwalu z okazji Dnia Singla na AliExpress padły kolejne rekordy sprzedaży!

aliexpress alibaba dzien singla (2)

Coroczne chińskie święto zakupów z okazji Dnia Singla odbywa się 11 listopada. Tego dnia AliExpress pełne jest promocji, przecen czy kodów rabatowych. W tym roku padły kolejne rekordy sprzedażowe, które robią wręcz piorunujące wrażenie!

Sprzedaż zdecydowanie lepsza niż rok temu

Co ciekawe kwota transakcji dokonanych na platformie w pierwszych 13 minutach festiwalu zakupów z okazji Dnia Singla przekroczyła całkowitą kwotę transakcji, które zostały odnotowane w pierwszej godzinie w 2018 roku. Same akcje promocyjne trwały 48 godzin i ciężko nie nazwać ich sukcesem. W tym roku w festiwalu zakupowych wzięli udział nabywcy z ponad 200 krajów i regionów. Robi wrażenie prawda? To jeszcze nie wszystko. Do godziny 19.00 11 listopada tego roku łączna kwota transakcji przekroczyła sumę transakcji z 48 godzin trwania zeszłorocznej edycji festiwalu

Cieszymy się, że w tegorocznym festiwalu 11.11 konsumenci z całego świata mogli kupować produkty, których potrzebowali lub o których marzyli – powiedział Wang Mingqiang, dyrektor generalny AliExpress. – Udział sprzedawców z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji to początek realizacji celu AliExpress, jakim jest systematyczne włączanie do platformy więcej międzynarodowych firm. Wszystko po to, aby zapewnić konsumentom coraz większą i różnorodną paletę produktów.

Zobacz także: Huawei Nova 6 odnaleziony w Geekbench. Plotki o specyfikacji potwierdzone!

Najwięcej pieniędzy wydali klienci z Rosji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych oraz oczywiście z Polski. Najczęściej kupowano telefony komórkowe i sprzęt telekomunikacyjny, elektronikę użytkową, produkty dla domu i ogrodu, komputery oraz produkty biurowe. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyli się także sprzedawcy z poza Chin. Doskonałym przykładem może być biżuteria Sunlight z Rosji, marka odzieżowa UNIT z Hiszpanii czy SUIE czyli włoski sprzedawca toreb skórzanych.

To pokazuje jak gigantycznym portalem jest AliExpress i jak promocje potrafią przyciągnąć ogrom klientów, którzy często kupują produkty nie do końca im potrzebne. Jeśli nic się nie zmieni to przyszły rok powinien przynieść nam kolejne rekordy sprzedażowe. Jak duże one będą? Czas pokaże!

Co kupiliście podczas festiwalu zakupów w Dniu Singla na AliExpress? Pochwalcie się w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!