Lepiej usiądźcie, bo ceny akcesoriów MagSafe mogą Was zwalić z nóg!

Apple

Na ostatniej konferencji firma Apple zaprezentowała – wraz z nowymi iPhone’ami – bardzo ciekawe akcesoria, które przyczepiamy magnetycznie do smartfonów. Właśnie poznaliśmy ceny tychże gadżetów i są one dosyć… niecodzienne.

Wraz z iPhone’ami 12 Apple zaprezentowało kompletnie nowe akcesoria MagSafe. Działają one w oparciu o magnesy ukryte również w tychże smartfonach. To sprawia że prostym ruchem taki gadżet możemy przyczepić do telefonu co poszerza możliwości. Tę funkcję możemy wykorzystać na wiele sposobów, na przykład można przyczepić ładowarkę bezprzewodową albo portfel na karty płatnicze.

Polskie ceny akcesoriów MagSafe są przerażające

Właśnie zostały udostępnione polskie ceny akcesoriów MagSafe. Wiedzieliśmy, że będą one drogie, jednak nie spodziewaliśmy się jak bardzo! W cenie takiej ładowarki MagSafe Duo możemy zakupić całkiem dobry smartfon budżetowy. Ile więc kosztuje ta ładowarka? Całe 679 złotych. To jednak nie jest koniec! Ładowarka ta jest sprzedawana bez zasilacza, a dedykowany o mocy 20 W kosztuje aż 100 złotych. To sprawia, że finalnie ładowarka bezprzewodowa z logo Apple kosztuje nas 779 złotych. Warto dodać że pojedyncza ładowarka MagSafe kosztuje 199 złotych.

Lepiej usiądźcie, bo ceny akcesoriów MagSafe mogą Was zwalić z nóg!

Poza ładowarką możemy zdecydować się również na skórzany futerał. Ile kosztuje taki drobny gadżecik? Całe 629 złotych! I co śmieszniejsze, Apple przestrzega, że mając założony skórzany futerał ładowanie poprzez MagSafe może dać nam nieprzyjemne efekty, na co wskazuje poniższy cytat.

Jeśli podczas używania ładowarki MagSafe telefon iPhone pozostaje w skórzanym etui, może to skutkować odbiciem się okrągłych wgnieceń na skórze. To normalne zjawisko, ale jeśli Cię niepokoi, sugerujemy użycie etui innego niż skórzane.

W sprzedaży znajdziemy także portfel na karty płatnicze i gotówkę. Ten również nie jest zbyt tani i jego cena wynosi aż 299 złotych. Co ciekawe, testy wykonane przez twórcę internetowego Marquesa Brownlee wykazały, że portfel ten niezbyt mocno trzyma się smartfona i możemy odczepić go nawet przy takiej czynności jak wkładanie telefonu do kieszeni.

Lepiej usiądźcie, bo ceny akcesoriów MagSafe mogą Was zwalić z nóg!

Co myślicie o cenach akcesoriów Apple? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!