Co wspólnego mają ze sobą treści erotyczne oraz dawny Twitter? Okazuje się, że naprawdę dużo

twitter

Twittera nie trzeba przedstawiać nikomu. Ten ogólnoświatowy portal na przestrzeni lat przeszedł znaczną reformację. Twórcy pozwolą na więcej niż mogliśmy się spodziewać. Nowe zasady umożliwią prezentowanie treści seksualnych. Swobodne działania mogą całkowicie zmienić portal X (bardziej znany pod nazwą twitter).

Nowe zasady zmienią w zasadzie wszystko na Twitterze…znaczy na X-ie

Aktualizacja wewnętrznych wytycznych na każdym z portalu społecznościowym to klucz do różnych drzwi. Wśród nich pojawia się także swoboda wypowiedzi oraz prezentowania różnych treści. Twitter właśnie zezwolił na udostępnianie treści erotycznych, które oczywiście powstały za obopólną zgodą autorów. To oczywiście nie oznacza, że portal od razu będzie wyświetlał same obrazki pornograficzne. Chcąc uzyskać dostęp do takiej treści w pierwszej kolejności musi pojawić się wymagana obserwacja, aby zobaczyć zdjęcia dostępne na konkretnym profilu. Także nie będziemy zmuszeni do oglądania takich treści, jeśli sobie tego nie będziemy życzyć. Według twórców X-a wiemy, że wszystko będzie w dobrym smaku tak, aby nie ucierpieli na tym najmłodsi.

twitter

Nowe zasady obejmują wszystkie treści dla dorosłych. Mogą to być zdjęcia lub animacje. Oczywiście portal będzie filtrował nasz wiek i każdy, kto nie ukończył 18 lat nie zobaczy treści erotycznych na portalu X. Nowe zmiany uwzględniają także zasadę, że działania zakazane, czyli promujące wyzysk, uprzedmiotowienie, seksualizację lub krzywdę nieletnich oraz zachowania obsceniczne nie będą mogły być publikowane. I pewnie większość Was stwierdzi, że to żadna nowość. Zgadza się, ponieważ portal pod dawną nazwą nie zakazywał treści NSFW. Obecnie nowy regulamin ma na celu ujednolicenie wszystkich zasad (wcześniej nie były one jasno określone w tej kwestii) oraz utworzenie miejsca dla twórców, którzy chcą zajmować się takimi treściami w celach zarobkowych. Najwyraźniej szefostwo portalu Twitter dostrzega w tej sferze również swoje miejsce. Jakie? Przede wszystkim promowanie portalu, który krocząc nową drogą również może zwiększyć przychody.

Źródło: TheVerge

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!