Najlepsze słuchawki dla ucznia i studenta – PowROOT do Szkoły

Najlepsze słuchawki dla ucznia i studenta - PowROOT do Szkoły

Słuchawki to wręcz podstawowe akcesorium jakie potrzebne jest każdemu uczniowi i studentowi. Co ważne, nie mówię tutaj tylko o zajęciach prowadzonych zdalnie, ale również o tych standardowym i wyciąganiu jakiejkolwiek przyjemności z podróży na zajęcia. W tym tekście skupimy się na wielu kategoriach słuchawek, przy czym nie chcemy wybierać zbyt drogiego sprzętu.

Liczy się każda złotówka!

JBL T110

około 40 złotych

Słuchawki te mają trzy główne zalety: są dostępne w niemalże każdym stacjonarnym sklepie z elektroniką, kosztują naprawdę niewiele oraz grają całkiem dobrze. Wiadomo, nie oferują świetnej jakości audio, jednak często określane są jako najlepsze z najtańszych. Dodatkowo są one wygodne i wyglądają na droższe niż są w rzeczywistości.

Najlepsze słuchawki dla ucznia i studenta - PowROOT do Szkoły
JBL T110

Jest to również całkiem przydatny sprzęt podczas zajęć zdalnych. Są one dokanałowe, a więc całkiem sprawnie odcinają nas od otoczenia, a do tego oferują wystarczający mikrofon. To połączenie sprawia, że osoba niezbyt wymagająca powinna być naprawdę zadowolona.

Zamów słuchawki bezprzewodowe JBTS T110 w x-kom

Nie za tanio, ale też niezbyt drogo

Snab Overtone EP-101M

około 109 złotych

Nie mogłem pominąć tego sprzętu. To właśnie Snab Overtone EP-101M służyły mi podczas ostatniego semestru, który, jak wszyscy wiemy, odbywał się zdalnie. Słuchawki te oferują świetną jakość audio, dobry mikrofon i wysoki komfort użytkowania.

ep-101m
Słuchawki przewodowe Snab EP-101M

Mało tego, EP-101M możemy pochwalić za dobrą jakość wykonania oraz bogaty zestaw sprzedażowy. To wszystko sprawia, że słuchawki Snab są świetnym wyborem dla osób poszukujących wszechstronnego sprzętu, który oferuje bardzo dobre doznania a przy tym nie kosztuje fortuny.

Zamów słuchawki przewodowe Snab EP-101M

Haylou GT1 Pro

około 90 złotych

Wkraczamy w świat słuchawek prawdziwie bezprzewodowych. Zdecydowałem się do tego zestawienia dodać produkt Haylou GT1 Pro. Słuchawki ten w bardzo atrakcyjnej cenie oferują świetną jakość audio i różne nowoczesne technologie.

Najlepsze słuchawki dla ucznia i studenta - PowROOT do Szkoły
Haylou GT1 Pro

Słuchawki typu TWS powoli stają się standardem i to dobrze. Korzystanie z nich nie tylko podczas chodzenia czy siedzenia w busie, ale również podczas korzystania z komputera jest niezwykle wygodne. Jeśli zdecydujesz się na Haylou GT1 Pro to nie będziesz żałował decyzji.

Zamów słuchawki Haylou GT1 Pro

JBL Tune 500

około 99 złotych

Prawdopodobnie wiele razy w życiu widziałeś kogoś korzystającego z tych słuchawek. JBL Tune 500 są niezwykle popularne i to nie bez przyczyny. W atrakcyjnej cenie oferują dobrą jakość dźwięku i wysoki komfort użytkowania.

Najlepsze słuchawki dla ucznia i studenta - PowROOT do Szkoły
JBL Tune 500

Słuchawki nauszne to świetny wybór jeśli zamierzamy wziąć udział w wielogodzinnej sesji zajęć zdalnych. Taki sprzęt znacznie mniej męczy uszy i nie wywołuje bólu głowy jeśli korzystamy z niego dłuższą chwilę.

Zamów słuchawki JBL Tune 500

Bluedio TM

około 99 złotych

Był to mój pierwszy sprzęt od marki Bluedio. Muszę przyznać, że się na nich nie zawiodłem. Pierwsze co się rzuca w oczy to niska waga oraz to, jak niezwykle są wygodne. Słuchawki kompletnie nie uciskają a zarazem świetnie się trzymają głowy, dzięki czemu nawet bieganie w nich nie krępuje naszych ruchów.

Bluedio TM
Bluedio TM

Dodatkowo sprzęt ten został wyposażony w port USB-C, który służy nie tylko do ładowania, ale również przewodowego połączenia ze smartfonem. Na plus także trzeba zaliczyć Bluetooth w wersji 5.0. No i jakość audio – w tej cenie ciężko znaleźć słuchawki tego typu, które grałyby tak dobrze i to nawet przez 30 godzin na jednym ładowaniu.

Zamów słuchawki Bluedio TM w x-kom

Dosyć drogo ale warto!

Pamu Slide

około 300 złotych

Słuchawki te można nazwać sporym ewenementem, bowiem nie były one sprzedawane w typowych sklepach – kupić je było można za pośrednictwem oddzielnego serwisu. Na szczęście teraz się to zmieniło. Od dłuższego czasu jest o nich całkiem głośno. Nazywane są one również najlepszymi tanimi słuchawkami typu TWS.

Najlepsze słuchawki dla ucznia i studenta - PowROOT do Szkoły

Nie ma w tym nic dziwnego, wszak oferują one dobrą jakość audio, do 10 godzin odsłuchu na jednym ładowaniu oraz pudełko, które może być bezprzewodowym powerbankiem dla Twojego smartfona. Do tego warto dodać, że wyglądają one naprawdę świetnie.

Zamów słuchawki PaMu Slide

Edifier W830BT

około 350 złotych

Model ten określany jest najlepszym w swojej cenie i ciężko się z tym nie zgodzić. Przede wszystkim imponująca jest w nim bateria, która pozwala na nawet 90 godzin odsłuchu, co wyprzedza konkurencję nawet trzykrotnie!

Edifier W830BT
Edifier W830BT

Poza tym, słuchawki te chwali się na nieziemską jakość audio, która daje świetne emocje nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również oglądania filmów. Poza tym, konstrukcja tego sprzętu sprawia, że pasywna redukcja szumów działa tutaj niezwykle dobrze i pomimo braku ANC nadal możemy się świetnie odciąć od otoczenia.

Zamów słuchawki Edifier W830BT

JBL Tune 750 BTNC

około 430 złotych

Tune 750 BTNC to kolejny sprzęt, który dumnie służył mi podczas zajęć zdalnych. Słuchawki te bardzo dobrze działają bezprzewodowo, jak i “po kablu”. Sprzęt ten oferuje naprawdę świetną jakość audio, dobre mikrofony oraz aktywną redukcję szumów. Taki zestaw sprawia, że kiedy korzystamy z nich to praca staje się naprawdę przyjemna.

jbl 750 btnc
JBL Tune 750 BTNC

Do tego słuchawki są dosyć wygodne (choć niektórych mogą dosyć mocno ściskać) i nawet podczas gwałtownych ruchów nie powinny spaść. Bateria również jest plusem tego sprzętu, bowiem pozwala na ponad 20 godzin odsłuchu.

Zamów słuchawki JBL Tune 750 BTNC w x-kom

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!