Poznaliśmy kolejne cechy nadchodzącego smartfonu Samsung!

galaxy note 9
Samsung Galaxy Note 9

Jak pewnie część z Was wie, już niedługo, 7 sierpnia odbędzie się premiera nowych smartfonów Samsung. Będą to przedstawiciele serii Galaxy Note, tym razem oznaczone już liczbą “10”. W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące możliwości tych urządzeń!

Galaxy Note 10 będzie obsługiwał super szybkie ładowanie!

W dzisiejszych czasach, gdy technologia na to pozwala, producenci implementują w swoich smartfonach jak najszybsze ładowanie. Dzięki temu, nawet jeśli urządzenie nie grzeszy długim czasem pracy na baterii, możemy je błyskawicznie naładować. Do tej pory Samsung mógł się pochwalić najszybszym ładowaniem w smartfonach Galaxy S10 5G oraz Galaxy A80. Obsługują one bowiem ładowanie o mocy 25 watów. Teraz jednak trochę się zmieni w tym temacie, ponieważ królem u nich w tej dziedzinie zostanie Galaxy Note 10+. Pojawiła się informacja, iż obsłuży on super szybkie ładowanie o mocy aż 45 watów! To prawie dwa razy większa moc niż w przypadku wcześniej wymienionych modeli.

Ponadto, jak to już się przyjęło w większości flagowców, znajdziemy tam ładowanie bezprzewodowe. W tym przypadku, Samsung Galaxy Note 10 obsłuży ten rodzaj uzupełniania energii o mocy maksymalnej 20 watów. To całkiem sporo, z pewnością będzie to duża zaleta tego urządzenia.

Warto przeczytać: ROOTgear: Xiaomi Mi MIX 2S Kowalskiego

Pojawiły się też prawdopodobne ceny tych urządzeń!

Bardzo możliwe, że wyciekły właśnie ceny nowych przedstawicieli serii Galaxy Note. Nie ma co ukrywać, tanio nie będzie, ale to chyba było do przewidzenia. Samsung Galaxy Note 10 ma kosztować w najsłabszej konfiguracji 999 euro, co w przeliczeniu daje ponad 4200 złotych. Oczywiście, cena w Polsce będzie na pewno wyższa, myślę, że może zaczynać się nawet w okolicach 4500 złotych. Zastanawiacie się pewnie “To w takim razie ile będzie kosztować Galaxy Note 10+?”, tak więc już Wam mówię. Otóż jego cena ma zaczynać się od, uwaga, lepiej siądźcie, 1149 euro! “Na nasze” to prawie 5000 złotych, a w naszych sklepach cena na pewno będzie trochę większa! Seria tych smartfonów nigdy nie należała do najtańszych i widać, że producent dalej podtrzymuje nas, konsumentów, w tym przekonaniu.

Nie mogę doczekać się premiery tych smartfonów, a Wy?

Na zdjęciu tytułowym jest Samsung Galaxy Note 9,
sprawdź jego wideorecenzję TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!