Poznaliśmy tytuły gier dostępne w styczniowym PlayStation Plus!

playstation plus

Koniec roku 2019 przyniósł nam informację o tym, że ofertę PlayStation Plus na styczeń 2020 roku poznamy dokładnie w Nowy Rok. Co ciekawe niemiecki oddział PS opublikował w serwisie YouTube krótki firm, który zdradza nam w co zagramy całkowicie za darmo (posiadając abonament PS Plus) w styczniu tego roku!

PlayStation Plus styczeń 2020

Gry dostępne w styczniowej edycji PS Plus będziemy mogli pobrać od 7 stycznia tego roku. Bez wątpienia wielu graczom przypadnie do gustu informacja o dostępności tytułu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Uncharted to prawdziwy bestseller na konsole PlayStation. Bez wątpienia o serii ten słyszał każdy gracz, a zapewne wielu z was także wcielało się w rolę głównego bohatera. Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a to odświezone wersje gier, które pierwotnie zadebiutowały w latach 2007-2011. Mowa oczywiście o Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception.

W styczniu 2020 w PlayStation Plus będziemy mogli pobrać także kultowy wręcz Goat Simulator czyli, jak sama nazwa wskazuje, symulator kozy. Jest to gra stworzona przez Coffee Stain Studios, w której wcielamy się w tytułową kozę. Produkcja ta bez wątpienia przypadnie do gustu fanom gier zręcznościowych oraz osobom lubiącym siać zniszczenie w wirtualnym świecie. Goat Simulator jest tak abstrakcyjny, że aż potrafi wywołać uśmiech na twarzy.

Zobacz także: PlayStation 5 może okazać się słabsze od najnowszego Xboxa…

Bez wątpienia dla mnie ciekawszym tytułem jest Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, ale jeśli nigdy wcześniej nie graliście w Goat Simulator, a posiadacie wykupiony abonament PlayStation Plus to polecam pobrać tę grę i przetestować ją na własnej skórze. Niemniej jednak wszyscy posiadacze abonamentów PS Plus muszą uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i poczekać na 7 stycznia!

Co myślicie o styczniowej ofercie PlayStation Plus? Która z gier bardziej przypadła wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!