Poznaliśmy tytuły gier dostępny w marcu w PlayStation Plus!

playstation plus

Osoby posiadające abonament PlayStation Plus co miesiąc otrzymują dostęp do dwóch darmowych gier, w które mogą zagrać na swojej konsoli. Sony teraz ujawniło, w co gracze będą mogli zagrać w marcu tego roku. Tym razem wszystkie plotki, które pojawiały się już wcześniej okazały się prawdą!

Shadow of the Colossus

Pierwszą z gier jest produkcja z 2018 roku. Shadow of the Colossus to remake wręcz kultowej gry akcji z 2005 roku, która zadebiutowała najpierw na PlayStation 2. Gra ta była na tyle popularna, że w 2011 roku doczekała się odświeżonej wersji w jakości HD na Sony PlayStation 3. Czym jest Shadow of the Colossus? W produkcji tej gracze wcielają się w rolę młodego chłopca o imieniu Wander, który chce przywrócić do życia dziewczynę o imieniu Mono. Dziewczyna ta została poświęcona bogom w tajemniczym rytuale, a odzyskanie ukochanej nie będzie ani proste ani szybkie. Główny bohater musi przemierzać kolejne krainy pokonując kolejnych Kolosów. Bez wątpienia produkcja ta przypadnie do gustu wszystkim fanom gry akcji pełnych przygód oraz niesamowitych walk.

Sonic Forces

Drugą z gier dostępnych w marcu w ramach abonamentu PlayStation Plus jest platformówka, w której wcielamy się w rolę kultowego Sonica. Sonic jest błękitnym jeżem, którego myślę, że kojarzą dosłownie wszyscy. Oczywiście Sonic Forces została wydana zarówno na komputery PC, Xbox One jak i PlayStation 4, ale teraz posiadacze tej ostatniej mogą zagrać w tę grę całkowicie za darmo.

Zobacz także: PlayStation 5 będzie droższe od swojego poprzednika. Czy wyższa cena wpłynie na spadek sprzedaży?

Fani platformówek bez wątpienia spędzą przy tej produkcji wiele godzin. Zawrotna prędkość, światy pełne pułapek czy potworów to wręcz klasyk w świecie Sonica. Oczywiście naszym zdaniem jest także zbieranie złotych pierścieni. Sonic Forces pozwala także graczom przywoływać inne wcielenia głównego bohatera, które mogą okazać się pomocne w wyjątkowo trudnych zadaniach.

Co myślicie o marcowych grach przygotowanych dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!