Premiera Demon’s Souls po 11 latach na PS5!

Premiera Demon's Souls po 11 latach na PS5!

W końcu, po niezwykle długim czasie oczekiwania i ostatniej rozgrywce w ten tytuł na PS3, dostajemy zupełnie nową odsłonę gry na PS5!

Wraz z premierą…

Gra pojawi się na rynku wraz z premierą PlayStation 5. Oczywiście nie w Polsce, bo u nas konsola pojawi się dopiero 19 listopada. Narazie wiemy, że na kupno konsoli w sklepach nie będziemy mogli liczyć, a pograją na niej tylko osoby które zamówiły pre-order. Wszyscy jesteśmy w sporym szoku, że zdecydowano nagle po 11 latach odnowić tak kultowy tytuł. Nie ukrywam, że informacja sprawiła mi sporą radość, ponieważ do dziś pamiętam, jak grywałam w nią na starym PlayStation.

Jeśli o grę chodzi

Dla wszystkich fanów tytułu kochających nostalgię mamy dobrą wiadomość – fabuła gry nie ulegnie zmianie. Twórcy postarali się jednak o grafikę godną konsol nowej generacji. Remake gry stworzyło studio Bluepoint Games, które jest również twórcą remake’u gry Shadow of the Colossus. Także wszystko jest zdecydowanie w dobrych rękach. Oprócz lepszej grafiki, studio postarało się również o możliwość odpalenia produkcji w 4K oraz podwyższonym klatkarzem. Mało tego, możemy już zobaczyć oficjalny trailer przygotowany przez firmę Sony. Grę będziemy mogli dostać w PlayStation Store za 339zł – i będzie to normalna wersja, oraz wersję deluxe za 429zł. Jeżeli zdecydujemy się na wersję pudełkową wyniesie nas ona 349zł. Osobiście wybrałabym pudełkową, ale to pewnie dlatego, że jestem fanem kolekcjonowania pudełek z gier.

Zaskoczyła was informacja o nowym Demon’s Souls? Bo nas bardzo!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!