Nowy plakat od Meizu pojawił się właśnie na ich profilu Weibo. Informuje on o tym, że firma ma zaplanowaną premierę nowego smartfona. Mamy podejrzenia, że będzie to Meizu Note 9, o którego specyfikacji było całkiem głośno ostatnimi czasy.

Nowy Meizu zadebiutuje w Walentynki

Producent specjalnie zaplanował premierę swojego smartfona na 14 lutego, do czego nawiązuje też w poście.

Ucho szepnęło, koniuszki palców dotknęły, a 14 lutego kolejne uderzenie serca.

meizu
Wiemy, że w Chinach hucznie celebruje się dzień singla – 11 listopada, ale okazuje się też, że święto zakochanych, które przywędrowało tam z zachodu, staje się coraz popularniejsze i jest to między innymi okazja do obdarowywania swoich drugich połówek prezentami.

meizu plakat

Również na plakacie zapowiadającym premierę znajdują się odwołania do miłości.

Widziałem wielu ludzi, ale mówiłem „miłość” tylko do twojego ucha – ten dźwięk 14 lutego jest wart tysiąc dolarów.

Jeśli zastanawia Was, co oznacza cyfra 3, którą można zauważyć w tle, to jest to najprawdopodobniej liczba dni pozostałych do premiery telefonu, ale nie ma co do tego pewności. Może to też być liczba zwiastunów, które wyda Meizu przed ogłoszeniem smartfona.

Ciekawią mnie natomiast współśrodkowe okręgi widoczne w dolnej części grafiki. Podejrzewam, że jest to symbol czytnika linii papilarnych lub cewki ładowania bezprzewodowego.

Co już wiadomo o Meizu Note 9?

Prawie cała specyfikacja i przewidywany wygląd są już znane. Zgodnie z tym, co pojawiło się bazie w bazie TENAA, możemy się spodziewać obecności Snapdragona 675 w połączeniu z 6 GB RAM-u. Średniak zostanie wyposażony w dużo 6,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2244 x 1080 pikseli. Wiadomo, iż zamontowana z tyłu podwójna kamera to połączenie matryc 48 Mpix i 5 Mpix.

Zobacz też: Specyfikacja Meizu Note 9 trafiła do sieci. Premiera musi być blisko

meizu note 9 (2)

Pod względem wyglądu telefon raczej nie zaskakuje, z tyłu będzie przypominać smartfony obecne już na rynku. Z przodu natomiast powinniśmy dostać niewielkiego notcha.

Jak myślicie, co Meizu chce zaprezentować w Walentynki? W ubiegłym roku swoją premierę w święto zakochanych miał średniak Xiaomi – Redmi Note 5.