Wiemy kiedy Huawei pokaże nowe produkty!

huawei matepad pro i p30 pro
Huawei MatePad Pro i Huawei P30 Pro

Niedawno na chińskim rynku Huawei zaprezentował kilka nowości. Do naszego kraju też trafiły ostatnio nowe urządzenia tego producenta. Teraz jednak poznaliśmy terminarz kolejnych premier chińskiego giganta!

Nowe produkty Huawei pojawią się już niedługo

Popularny leakster @长安数码君 (Changan Digital King) opublikował właśnie w serwisie społecznościowym Weibo informacje na temat terminarza nadchodzących premier Huawei. Pierwsze dwa urządzenia w Chinach pojawią się już w maju, a kolejne premiery zaplanowane są na czerwiec. Czego więc możemy się spodziewać?

 • 19 maja 2021
  • Zegarek Children’s Watch 4X New Bright Model
  • Waga Body Fat Scale 3 Pro
 • 2 czerwca 2021
  • Tablet Huawei MatePad Pro 2
  • Zegarek Huawei Watch 3 oraz Watch 3 Pro
 • 19 czerwca 2021
  • Nowy laptop Huawei MateBook
huawei watch gt2 pro
Watch GT2 Pro

Jeśli chodzi o specyfikacje i informacje na temat nadchodzących nowości producenta, to nie ma wiadomo zbyt wiele obecnie. Jedynym przeciekiem jest wykorzystanie systemu HarmonyOS w zegarku Watch 3 oraz tablecie MatePad Pro 2. Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że właśnie te urządzenia będą pierwszymi z autorskim oprogramowaniem chińskiego giganta.

Sam tablet ma być dostępny w dwóch wariantach – z wyświetlaczem 12.2 cala oraz 12.6 cala – oraz pracować pod kontrolą układu Kirin 9000. Zegarek natomiast na pojawić się w wersji z eSIM oraz obsługiwać aplikacje firm trzecich, więc najprawdopodobniej nie będzie to wyłącznie smartwatch przygotowany z myślą o miłośnikach aktywności fizycznej, jak poprzednik.

Niestety nie wiemy które z tych urządzeń potem trafi na rynek międzynarodowy. Osobiście nie spodziewałbym się w Polsce zobaczyć zegarka dla dzieci – w końcu żaden z jego poprzedników się u nas nie pojawił. Reszta nowości najprawdopodobniej z czasem zadebiutuje także u naszym kraju – w końcu chiński gigant wciąż ma tu sporo fanów, którzy pomimo bana od Amerykanów wciąż z przyjemnością korzystają z jego produktów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!