Przygotujcie się na premierę POCO F4 GT. Wiemy niemal wszystko na jego temat!

Przygotujcie się na premierę POCO F4 GT. Wiemy niemal wszystko na jego temat!

Wszystko wskazuje na to, że Xiaomi przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu, a dokładnie POCO F4 GT. Model ten certyfikowany był już w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, FCC oraz TUV. Oto, co już teraz wiemy na jego temat.

Czym zaskoczy nas POCO F4 GT?

Jak sugerują plotki, POCO F4 GT będzie przebrandowanym Redmi K50 Gaming Edition, który zadebiutował na rynku kilka dni temu. W tym miejscu warto wspomnieć, że model ten po pierwszej sprzedaży „flash sale” zostało sprzedanych aż 70 tysięcy egzemplarzy o łącznej wartości 280 mln juanów (450 mln USD). 

Przygotujcie się na premierę POCO F4 GT. Wiemy niemal wszystko na jego temat!

Jeśli plotki się potwierdzą, to POCO F4 GT oferować będzie wyświetlacz OLED o przekątnej 6,67 cala, rozdzielczości Full HD+,  odświeżaniu obrazu z częstotliwością 120 Hz oraz częstotliwością próbkowania dotyku na poziomie 480 Hz. Ponadto na froncie znaleźć się ma kamerka do selfie i wideorozmów o rozdzielczości 20 Mpx. 

Tylny panel będzie natomiast zagospodarowany przez potrójny aparat składający się z 64 Mpx obiektywu głównego (f/1.65), 8 Mpx obiektywu ultraszerokokątnego o kącie widzenia wynoszącym 119° (f/2.2) oraz 2 Mpx obiektywu do zdjęć makro (f/2.4). W smartfonie najpewniej nie zabraknie Wi-Fi 6, modemu 5G oraz Bluetooth 5.2

Przygotujcie się na premierę POCO F4 GT. Wiemy niemal wszystko na jego temat!

Jego sercem najpewniej zostanie Snapdragona 8 Gen1, który składa się z jednego rdzenia Cortex-X2 o taktowaniu 3.00 GHz, trzech rdzeni Cortex-A710 o taktowaniu 2.50 GHz, czterech rdzeni Cortex-A510 o taktowaniu 1.80 oraz układu graficznego Adreno 730. Zestaw uzupełniać może 8 GB lub 12 GB pamięci LPDDR5 RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci na dane UFS 3.1. POCO F4 GT zasilany będzie przez akumulator o pojemności 4700 mAh z ładowaniem o mocy 120 W. 

Na ten moment nie wiadomo czy udostępnione informacje w jakimkolwiek stopniu są prawdziwe. Co ciekawe jednak, potwierdzenie tego, że POCO F4 GT bęzie przebrandowanym Redmi K50 Gaming Edition znalazł serwis Xiaomiui w kodzie Mi. Wszystko wskazuje na to, że smartfon zadebiutuje pod tą nazwą w pierwszej kolejności na indyjskim rynku, a później jego dostępność zostanie rozszerzona. Warto na koniec wspomnieć, że dostępność POCO F4 GT/Redmi K50 Gaming Edition w Polsce póki co stoi pod znakiem zapytania. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!