Na nowości Narzo musimy jeszcze poczekać. Premiera po raz kolejny przełożona!

Na nowości Narzo musimy jeszcze poczekać. Premiera po raz kolejny przełożona!

Nadal nie sposób stwierdzić czy Narzo ma być nową serią Realme czy też kolejną submarką. Niemniej jednak smartfony tej chińskiej firmy zapowiadały się naprawdę ciekawie. Niestety, ale ostatni post opublikowany w serwisie Twitter przez dyrektora generalnego mówi jasno – na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać.

Co jest powodem takiej decyzji?

Tak naprawdę Narzo 10 i Narzo 10A miały zadebiutować na rynku 26 marca tego roku. Kilka dni przed tym wydarzeniem chińska firma postanowiła jednak przełożyć to wydarzenie na kwiecień z powodu blokady jaką nałożył na producentów rząd Indii. Blokada ta tak naprawdę zakazywała sprzedaży w sieci produktów, które nie są potrzebne do codziennego życia. I, według tamtejszego rządu, takimi produktami są właśnie smartfony. Przepis ten miał jednak obowiązywać jedynie do 20 kwietnia tego roku.

Z tego też powodu Narzo postanowiło zaprezentować światu swoje pierwsze urządzenia już 21 kwietnia i tego samego dnia rozpocząć ich sprzedaż. Niestety, ale rząd Indii postanowił przedłużyć swoją blokadę, a co za tym idzie premiera Narzo 10 oraz Narzo 10A nie ma większego sensu, jeśli osoby zainteresowane kupnem i tak nie będą w stanie zakupić tych sprzętów.

Zobacz także: OPPO Find X2 Lite oficjalnie zaprezentowany! Kolejny średniak trafia na rynek

Co więcej tak naprawdę nie ogłoszono do kiedy będą obowiązywać w Indiach nowe przepisy. Narzo jest marką stworzoną przede wszystkim z myślą o tamtejszym rynku. Urządzenia tego producenta miały nawiązać realną walkę z Redmi oraz POCO i oferować jeszcze lepszy stosunek ceny do możliwości. Oczywiście część specyfikacji tych smartfonów już wyciekła do sieci, ale nadal nie wiedzieliśmy o nich wszystkiego. Ciężko także stwierdzić czy Narzo będzie próbowało swoich sił także na rynkach Starego Kontynentu. Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia na ten temat!

Co myślicie o smartfonach Narzo? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzacah!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!