Prezentownik 2021: Nie tylko elektronika!

prezentownik
(fot. Brett Sayles z Pexels)

Do świąt zostało coraz mniej czasu, więc każdy z nas zaczyna zastanawiać się nad tym, jakim prezentem obdaruje naszych najbliższych. Tak się składa, że nasza redakcja postanowiła pomóc Wam w wyborze ciekawych i atrakcyjnych produktów. Jako, że człowiek nie samymi urządzeniami żyje, postanowiłem skupić się w tym poradniku przede wszystkim na mniej oczywistych produktach, które z pewnością przypadną do gustu fanom technologii (i nie tylko).

Baseus I-Wok

Prezentownik 2021: Nie tylko elektronika!

Pierwszym produktem jest lampka, której największym atutem jest to, że nie musimy dla niej wygospodarowywać dodatkowego miejsca na biurku, którego z resztą bardzo często nie ma zbyt dużo. Baseus I-Wok do montażu nie wymaga żadnych narzędzi – wystarczy nałożyć, odpowiednio dopasować i całość jest gotowa do użytku. Do zalet można zaliczyć wykonanie w głównej mierze z aluminium, zasilanie przez kabel USB typu C oraz co najważniejsze – lampka oferuje trzy tryby świecenia: 5000 K (białe światło), 4000 K (naturalne światło) i 2900 K (ciepłe światło). Nie brakuje również możliwości regulacji intensywności oświetlenia. 

>>Znajdź najlepszą ofertę<<

Plecak Mi Business Casual Backpack

Prezentownik 2021: Nie tylko elektronika!

Duża część użytkowników kojarzy Xiaomi przede wszystkim ze smartfonami, ale niewielu wie, że firma w swojej ofercie posiada także ładne i nieźle wykonane plecaki. Jeśli obdarowywana przez ciebie osoba często się przemieszcza i pracuje głównie zdalnie, to tego typu produkt może być bardzo ciekawym prezentem. Przy wyborze plecaka należy przede wszystkim skupić się na wygodnym i sprawdzonym rozwiązaniu, które skutecznie zabezpieczy wszystkie sprzęty. Idealnym wyborem może być plecak Mi Business Casual Backpack, który posiada wiele dodatkowych komór i kieszonek. 

>>Znajdź najlepszą ofertę<<

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

Prezentownik 2021: Nie tylko elektronika!

Kolejnym przykładem jest produkt z kategorii, która mam wrażenie została nieco zapomniana przez użytkowników. Mowa oczywiście o Selfie Stick, a dokładnie Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod, którego możemy używać także jako statywu. Ogromną zaletą tego modelu jest jakość wykonania oraz funkcjonalność. Omawiany selfie stick przyciąga  wzrok eleganckim wyglądem, a jego cena nie jest wygórowana. 

>>Znajdź najlepszą ofertę<<

Green Cell USB-C HUB

Prezentownik 2021: Nie tylko elektronika!

Jak pewnie zauważyliście, nastał trend odchudzania i usuwania mniej potrzebnych portów i złączy z laptopów, co nie zawsze jest akceptowane przez użytkowników. Problem pojawia się, gdy szukamy dodatkowego portu USB, czytnika kart pamięci, czy też pełnowymiarowego portu HDMI. Na całe szczęście rynek jest pełen rozwiązań i pomocne w takich przypadkach stają się różnego rodzaju przejściówki. Świetnym przykładem może być  uniwersalny model polskiej firmy Green Cell USB-C HUB, który zmienia jeden port USB typu C w sześć najpotrzebniejszych rozwiązań: HDMI, RJ45, USB-C, 3×USB 3.0. 

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Linus Smart Lock

Linus Smart Lock

Jest to bezpieczny zamek, który pozwala na zdalne zaryglowanie i odryglowanie drzwi. Tak, możemy to zrobić zarówno będąc w domu, jak i poza nim. Przydatna opcja jeśli chcemy się upewnić, czy faktycznie nasz dom jest zamknięty (a raczej drzwi do niego), albo spodziewamy się gości, a jesteśmy jeszcze na zakupach. Po prostu możemy ich zdalnie wpuścić do domu bez wystawiania ich na niepotrzebne czekanie. Podobnie możemy zrobić kiedy przyjedzie do nas kurier z paczką, a nas nie ma w domu. Po prostu zdalnie wpuszczamy do go domu, aby ten mógł bezpiecznie zostawić przesyłkę.

Mało tego, Linus Smart Lock automatycznie otwiera i zamyka drzwi kiedy do niego wchodzimy lub wychodzimy. Jest to możliwe dzięki funkcji Auto-Lock dostępnej w dedykowanej aplikacji. Nie musisz też martwić się konstrukcją – instalacja Smart Lock jest bardzo prosta i przyjemna. Każdy może to zrobić bez niczyjej pomocy. Mało tego, Linus Smart Lock współpracuje z popularnymi platformami inteligentnego domu.

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!