Prezentownik 2021: prezenty do 200 złotych

prezentownik
(fot. Brett Sayles z Pexels)

Cichy przygotował produkty, których cena nie wynosi więcej niż 100 złotych. Jak jednak ktoś jest gotowy dołożyć kilkanaście złotych, to z pewnością zainteresuje się poniższymi sprzętami.

Xiaomi Mi Band 6

Cena: około 165 złotych

Popularna opaska fitness pozwalająca na monitorowanie pulsu i nasycenia krwi tlenem. Dostajemy aż 30 trybów sportowych, które zbiorą nasze dane o przebiegu treningu. Mamy tu dotykowy ekran AMOLED o wielkości 1,56″, baterię o pojemności 125 mAh, mająca wystarczyć na 14 dni pracy. Pełną recenzję smartbanda możecie znaleźć tutaj.

Xiaomi Mi Band 6 na ręce

>>Poszukaj najlepszej oferty<<

realme Buds Air 2 Neo

Cena: 164,99 złotych

Dokanałowe słuchawki True Wireless od realme. Słuchawki dostępne są w 2 kolorach i posiadają funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC). Bateria słuchawek oraz etui wystarczą na 28 godzin użytkowania – to naprawdę dobry wynik. Producent deklaruje opóźnienia na poziomie 88 ms.

realme Buds Air 2 Neo

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Green Cell PowerPlay 20 20000 mAh

Cena: 129 złotych

Krótko: jest to litowo-polimerowe ogniwo mogące dostarczyć energię do 3 urządzeń jednocześnie. Dzięki temu podładujesz swoje akcesoria w mgnieniu oka. Powerbank posiada 2 porty USB-A, które są kompatybilne ze standardami szybkiego ładowania od różnych producentów. Do tego dochodzi port USB-C ze standardem Power Delivery o mocy 18 W. To powinno pozwolić podładować nawet laptopa.

Green Cell PowerPlay 20 20000mAh

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Samsung Convertible

Cena: 199 złotych

Ładowarka indukcyjna pełniąca funkcję podstawki i stojaka dostępna jest w 2 kolorach. Ładowanie odbywa się w standardzie Qi. Urządzenie posiada dwie cewki, dzięki czemu mocą 9 W można ładować telefon w pozycji poziomej i pionowej. Ładowarka posiada diodę LED informującą o stanie naładowania.

Samsung Convertible

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Samsung BAR Plus 128 GB 400 MB/s

Cena: 119 złotych

Minimalistyczny pendrive o przepustowości 400 MB/s posiada wodoszczelną, metalową obudowę dostępną w 2 kolorach. Mamy tu złącze USB-A 3.1 Gen. 1 (tak, wiem, też uwielbiam nazewnictwo standardów USB…). Sam od ponad roku używam wersji 128 GB i mogę polecić. Dostępne są 4 wersje pamięciowe, ale mieszcząc się w budżecie 200 złotych stać nas na wersję 128 GB, za to przekraczając próg 200 zł o 20 zł możemy sobie pozwolić na wersję 256 GB. Odsłona z 64 GB znalazła się w poradniku Cichego.

Samsung BAR Plus Champaign Silver 128GB

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Sony SRS-XB13

Cena: od 169 złotych

Niewielki, wodoszczelny głośnik Bluetooth od Sony może grać do 16 godzin na baterii. Urządzenie posiada certyfikat IP67, w zestawie znajdziemy kabel USB-C i pasek do przenoszenia. Niestety technologia Bluetooth jest tu tylko w wersji 4.2. Głośnik dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych.

Sony SRS-XB13

>>Kup produkt w sklepie x-kom<<

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!