Prezentownik 2021: Gry!

xbox game pass

Dobra gra to z pewnością sposób na długie zimowe wieczory, które warto wziąć pod uwagę gdy mamy ochotę na trochę rozrywki. Wiedząc, że osoby, dla których szykujemy świąteczny podarunek często sięgają po taką formę spędzania wolnego czasu, dobrym pomysłem będzie poszerzenie jej biblioteki gier.

Forza Horizon 5

Piąte wydanie jednej z flagowych serii Microsoftu od Playground Games, na które miliony graczy na całym świecie rzuciło się masowo po premierze. Ogromny otwarty świat z mapą wzorowaną najciekawszymi lokacjami Meksyku, setki modeli samochodów, ciekawe wyścigi i wyzwania. Model jazdy na pograniczu arcade i symulacji będzie przystępny także dla początkujących kierowców.

Ceny edycji standardowej:

Far Cry 6

Szósta odsłona akcyjnego sandboxa od Ubisoftu osiedla nas na tropikalnej wyspie Yara i daje za zadanie, aby odsunąć od władzy dyktatora Antóna Castillo. W pełnej akcji linii fabularnej spróbujemy swoich sił starając się obalić rządy dyktatora i jego syna, aby przywrócić spokój w wyspiarskim kraju.

Ceny edycji standardowej:

Returnal

Tytuł ekskluzywny dla konsoli Play Station 5 od studia Housemarque. Gra akcji, w której powtarzające się w pętli czasowej rozbicie statku kosmicznego więzi astronautkę na nieznanej planecie. Mamy przed sobą odkrywanie tajemnic nowego środowiska i uciec z pętli czasu.

Ceny edycji standardowej:

Metroid Dread

Przygodowy tytuł wyprodukowany przez MercurySteam wraz z Nintendo. Łowczyni nagród Samus Aran ucieka z obcego i niebezpiecznego świata opanowanego przez mechaniczne zagrożenie na planecie ZDR. Gra stanowi kontynuację poprzedniego wydania Metriod Fusion.

Cena:

  • (Nintendo Switch) – 259,00 zł

Microsoft Flight Simulator

Zwiedzaj świat latając samolotami nad całą Ziemią. Realistyczna grafika, szczegółowo odwzorowane samoloty, pełny model doby, realistyczne warunki pogodowe i cała, prawdziwa Ziemia pod sobą. To sposób na spędzenie wielu godzin na czystej rozrywce.

Ceny edycji standardowych:

Deathloop

FPS wyprodukowany przez Arkane Studios. Anomalia czasowa w 1963 roku na wyspie Blackreef skupia losy pary zabójców, którzy wraz z pozostałymi mieszkańcami utknęli w nieskończonej pętli czasowej. Sposób na ucieczkę jest tylko jeden, a nie każdy będzie zadowolony z naszej chęci ucieczki.

Ceny edycji standardowych:

It Takes Two

Przygotowa platformówka stworzona przez studio Hazelight z myślą o współpracy. Cody i May to skłócona para zamieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Gra została zaprojektowana specjalnie dla współpracy wieloosobowej w trybie online oraz na podzielonym ekranie.

Ceny:

Cyberpunk 2077

Mroczna wizja przyszłości w mieście Night City rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Otwarty świat pełny akcji i technologii to wciągające doświadczenie przygotowane przez polskie studio CD PROJEKT RED.

Ceny:

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!