Prezes Xiaomi nominowany do tytułu Człowieka Roku 2020

lei jun cytat

Xiaomi może pochwalić się niezłymi wynikami w tym roku. Na kolejnych rynkach chiński gigant wspina się na szczyty popularności i zdobywa coraz więcej klientów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że Lei Jun został nominowany do tytułu człowieka roku 2020.

Lei Jun Człowiekiem Roku 2020 w Chinach

Wybór prezesa Xiaomi na kandydata do tytułu Człowieka Roku 2020 przez magazyn GQ w Chinach nie powinien nikogo dziwić. Firma skończyła w tym roku 10 lat, a dodatkowo, pomimo przeciwności losu i trudności w całej branży, zdołała utrzymać dynamiczny wzrost i została trzecim producentem smartfonów na świecie.

lei jun człowiekiem roku 2020 gq

Wszystkie tegoroczne osiągnięcia firmy nie byłyby jednak możliwe, gdyby nie podejście prezesa Xiaomi do zarządzania i jego wizja na rozwój produktów firmy. To właśnie Lei Jun odpowiada za to, jaki model biznesowy przyjęło chińskie przedsiębiorstwo oraz do kogo kierują swoje produkty.

Choć ostateczna decyzja dotycząca tego, kto ostatecznie zostanie w Chinach Człowiekiem Roku 2020 magazynu GQ (to będzie wiadome dopiero w grudniu), to Lei Jun ma naprawdę duże szanse na zwycięstwo. Jego konkurentami są reżyser Chen Kexin (Peter Chan), zawodnik e-sportowy Yu Wenbo oraz przedsiębiorca Liang Jianzhang – założyciel firmy Ctrip.

Jak myślicie, Lei Jun wygra plebiscyt GQ?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!