PROMOCJA: Do odebrania 90 dni konta HiFi w Tidal za 3 złote!

Tidal

Studia i nauka, zwłaszcza w zdalnej formie, to idealny czas do posłuchania sobie muzyki. Jak to zrobić dobrze? Oczywiście korzystając z serwisów streamingowych! Akurat Tidal przygotował bardzo dobrą promocję dla nowych użytkowników, z której polecam skorzystać!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Tym razem z ciekawą promocją wyszedł Tidal.

90 dni konta HiFi w Tidal do odebrania za 3 złote!

Proces kupienia 90 dni konta HiFi w Tidal jest bardzo prosty. Aby skorzystać z okazji, należy wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze (promocja jest dostępna tylko dla nowych użytkowników). Następnie trzeba uruchomić subskrypcję premium HiFi podając numer karty płatniczej. Z konta bankowego powinno zniknąć 3 złote. Po minięciu 90 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 39,99 PLN) – aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium.

PROMOCJA: Do odebrania 90 dni konta HiFi w Tidal za 3 złote!

Tak jak napisałem wyżej, promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych użytkowników. Domyślam się jednak, że znajdą się tacy użytkownicy tej usługi, którzy będą skłonni założyć nowe konto w celu skorzystania z obniżki. Otóż samo nowe konto nie wystarczy – musi on jeszcze wykorzystać inną kartę płatniczą, która nie była wcześniej używana do zapłacenia za usługi premium w Tidal. Nadać się do tego powinna karta wirtualna Revolut.

Korzystacie z usług streamingowych? Wykupujecie konto Premium? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!