PROMOCJA: Do zgarnięcia 5 GB transferu danych w Orange!

PROMOCJA: Do zgarnięcia 5 GB transferu danych w Orange!

Jeśli jesteś klientem Orange to zapewne wiesz, że operator ten często lubi rozdawać darmowe gigabajty Internetu z przeróżnych okazji – zazwyczaj chodzi tutaj o mecze piłki nożnej. Wczoraj odbył się mecz Reprezentacji Polski z Finlandią, dzięki czemu możemy odebrać aż 5 gigabajtów transferu danych!

5 GB Internetu za darmo dla klientów Orange

Wczoraj odbył się mecz Reprezentacji Polski z Finlandią, którą wygraliśmy ogromną przewagą w postaci wyniku 5:1. Orange postanowiło zamienić strzelone przez Polaków gole na dodatkowe gigabajty Internetu. A więc jak zdobyć dodatkowe 5 GB transferu danych? Należy wysłać SMS-a o treści WYGRANA na numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, maksymalnie 20 groszy). Natomiast jeśli korzystasz z Orange Flex to kod WYGRANA musisz wpisać w aplikacji Flex.

PROMOCJA: Do zgarnięcia 5 GB transferu danych w Orange!

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać tylko dzisiaj do godziny 22:45. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Z promocji mogą skorzystać zarówno osoby płacące abonament, jak i korzystające z oferty na kartę. Więcej dowiecie się z tego >>regulaminu<<. Muszę dodać, że bardzo cieszę się z tej promocji, bowiem właśnie mój transfer danych zaczynał się kończyć, a tak to mogłem sobie szybko dodać potrzebny mi pakiet :).

Jak dużo macie transferu danych? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!