Promocja od Green Cell dla podróżnych i nie tylko!

green cell hub usb-c
HUB USB-C od Green Cell

Polska firma Green Cell specjalizuje się w produkcji akcesoriów związanych głównie z ładowaniem. Są to baterie zamienne do różnych urządzeń, ale nie tylko. Możemy w ich ofercie spotkać całą gamę ładowarek, power banków, których testy znajdziecie na naszym portalu. 

Green Cell przecenił właśnie dwa przedmioty, które przydadzą się wielu osobom

Pierwszym z nich jest adapter turystyczny, który przyda się ludziom zwiedzającym świat. Dzięki niemu będzie można podpiąć dowolne urządzenie do dowolnego gniazdka w 150 krajach na świecie. Obsługuje on gniazdka amerykańskie, brytyjskie, australijskie oraz europejskie, a ponadto ma dwa porty USB dzięki czemu służy także jako ładowarka. Świetny sprzęt dla osób, które często podróżują i nie chcą mieć różnych typów przejściówek w plecaku, by bez problemu podłączyć do sieci swój sprzęt.

green cell adapter

Problem z kompatybilnością może pojawić się w części krajów Afryki Południowej, w Indiach oraz Izraelu. Zamontowano tutaj bezpiecznik, który w razie potrzeby możemy wymienić, bo zapasowy jest w zestawie. Dwa porty USB mogą podać prąd 5V o maksymalnym natężeniu 2,5 A. Green Cell dodaje w komplecie etui ochronne, cały ten zestaw kosztuje 47,96 zł, po rabacie w wysokości 20%. Aby uzyskać taką cenę należy użyć kodu „TRAVEL20”.

Drugie akcesorium, które zostało przecenione w sklepie Świat Baterii, to hub USB typu C. W dobie usuwania portów nie tylko z telefonów, ale także z laptopów, adapter ten może okazać się dla wielu ludzi koniecznością. Green Cell wyposażył ten hub w 6 portów, są to 3x USB 3.0, HDMI, Ethernet oraz USB typu C. Możemy podpiąć do niego różne laptopy z USB typu C, na przykład nowe MacBooki od Apple, Microsoft Surface Book 2, czy Dell XPS 13/15. Jakie technologie są obecne w tym adapterze?

green cell hub

Przede wszystkim jest to Pass-through, dzięki któremu nie utracimy szybkiego ładowania w telefonie lub laptopie, który podepniemy do huba od Green Cell. Możemy ładować laptopa przez Power Delivery z mocą do 87 W. Nie będzie też żadnych problemów z Quick Charge 3.0/4.0 w smartfonach. Jako ciekawostkę dodam, że sprzęt ten pozwoli przerzucać na telewizor obraz ze smartfona, oczywiście jeśli wasze urządzenie obsługuje MHL. Dodatkowo pozwoli na granie na konsoli Nintendo Switch bez stacji dokującej. Aktualna cena w sklepie Świat Baterii to 183,96 zł, uwzględniając rabat 20%. Cena ta wyświetli się w koszyku, gdy użyjemy kodu „GCHUB20”.

Czy przydałyby wam się urządzenia od Green Cell, które przedstawiłem w tym tekście? Napiszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!