PROMOCJA: Monument Valley 2 do wzięcia za darmo!

PROMOCJA: Monument Valley 2 do wzięcia za darmo!

Są takie gry na urządzenia mobilne (tak, chodzi o smartfony), w które po prostu wypada zagrać. Na tej liście z pewnością znajdują się gry z serii Monument Valley. Tak się właśnie składa, że jedna z nich aktualnie jest do wzięcia kompletnie za darmo!

Monument Valley to z pewnością jedna z najlepszych i najpiękniejszych serii gier na smartfony. Sam kilka lat temu kupiłem pierwszą część i grałem w nią długimi godzinami. Bardzo dobrze pamiętam ten wciągający soundtrack, ładną grafikę i moc kolorów wydobywającą się z ekranu. Gra wciąga nas, bowiem jest prosta w sterowaniu, jednak wymaga myślenia i rozwiązywania zagadek logicznych. Już po kilku minutach grania mamy otwarty umysł i znamy pewne sztuczki “geometryczne”, które pozwalają nam przejść na kolejny poziom.

Warto przeczytać: #zostańWDomu i ucz się języków z Babbel

Jak wiemy, aktualnie trwa wielka akcja #ZostańWDomu, która zmusza nas… oczywiście do zostania w domu. Jakoś ten czas trzeba sobie umilić, a gry wideo są całkiem dobrą opcją. Z tego też powodu studio ustwo games postanowiło udostępnić jedną z części Monument Valley za darmo.

Monument Valley 2 do pobrania za darmo

Standardowo Monument Valley 2 kosztuje 23,99 złotych, jednak przez następne 7 dni gra jest dostępna do pobrania za darmo! Dotyczy to zarówno urządzeń z Androidem, jak i iOS. Aby zainstalować Monument Valley 2 należy znaleźć tę pozycje w sklepie z aplikacjami (w przypadku Androida jest to Sklep Google Play, a w przypadku iOS – AppStore) i wcisnąć przycisk Zainstaluj. Po tej czynności gra na stałe zostanie przypisana do naszego konta.

Lubicie grać na smartfonie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!