#zostańWDomu i ucz się języków z Babbel

#zostańWDomu i ucz się języków z Babbel
(fot. Pexels)

Jak zapewne wiecie, aktualnie mamy trudny okres, w którym to szkoły i uczelnie są zamknięte, a nauka odbywa się za pośrednictwem internetu. Nie trzeba być spostrzegawczym żeby zauważyć, że zdalne nauczanie zostało przygotowano na szybko (bo musiało) i często brakuje odpowiednich narzędzi do wygodnej nauki z domu. Rozwiązaniem tego problemu – a przynajmniej w sferze języków obcych – może być Babbel, który jest teraz dostępny dla uczniów za darmo!

Ze względu na niezbyt przyjemną sytuację, większość szkół przygotowało program zdalnego nauczania w ogromnym pośpiechu. Wykorzystuje się do tego dosyć typowe platformy, chociażby Messenger, Skype czy Discord, a co sprytniejsze uczelnie korzystają z Microsoft Teams lub Zoom. Warto zaznaczyć, że już istnieje wiele ciekawych narzędzi, które pozwalają na wygodną naukę w domu. Jednym z nich jest Babbel.

Warto sprawdzić: ZostańWDomu i ucz się kodowania z CodeAcademy!

Babbel za darmo na miesiąc dla uczniów i studentów

Babbel to wysoko rozwinięta usługa służąca do nauki języków obcych. Oferuje ona kursy i lekcje na każdym poziomie zaawansowania, w których to znajdziemy tysiące ćwiczeń nastawionych na pewność i płynność mówienia, wszechstronnym słownictwie i oczywiście znajomości reguł gramatycznych. Ponadto narzędzie to zawiera między innymi funkcję rozpoznawania mowy, co ułatwia naukę poprawnej wymowy słówek. Mało tego, usługa jest dostępna na smartfony, tablety oraz desktopy.

Jak skorzystać z darmowego miesiąca w usłudze Babbel? Należy wejść na >tę stronę< i wypełnić ankietę – wystarczy odpowiedzieć na dwa pierwsze pytania. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę, na której to znajdziemy nasz kod bonusowy. Teraz trzeba założyć konto w usłudze, a zaraz po rejestracji wpisać kod, który to chwilę temu dostaliśmy. Po tej czynności powinniśmy mieć dostęp do kursów z języka angielskiego i niemieckiego (ubolewam nad brakiem hiszpańskiego, który to jest coraz popularniejszy w Polsce). Kod należy wykorzystać do 30 kwietnia 2020 roku.

Uczycie się języków obcych? Jak tak to jakich? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!