Promocja na Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch!

Promocja na Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch!

Jestem zdecydowanie fanką tego tytułu. Już od pierwszych godzin gry w tą grę po prostu się zakochałam. Jeśli jesteś fanem pokemonów, ta gra zdecydowanie jest dla Ciebie.

Trochę o grze

Jest to gra fabularna wydana przez studio Level-5. Wcielamy się w rolę małego chłopca, który wyrusza w podróż do nieznanej krainy, by uratować swoją ukochaną matkę. Gracz steruje postacią z perspektywy osoby trzeciej. Gdy Oliver staje oko w oko z wrogiem pomagają mu małe oswojone stworki zwane w grze “chowańcami”. Tryb walki przypomina kultową rozgrywkę w pokemony.

Promocja na Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch!

Dlaczego warto

Gra niesie ze sobą wspaniałą historię, a cała rozgrywka sprawia wiele frajdy. Rozgrywką mogą cieszyć się zarówno najmłodsi, którzy doskonale wczują się w postać małego Oliviera, jak i dorośli, którzy ponownie będą mogli wrócić do czasów dzieciństwa. Sposób rozgrywki jest bardzo przyjemny, a grafika bajkowa. Mamy do odwiedzenia masę różnych lokacji, każdą w innym stylu i ogrom ciekawych bossów do pokonania. Oprócz tego w grze rozwiązujemy wcale niełatwe questy. Patrząc okiem kobiety nie mogło zabraknąć komentarza na temat tego, że każdy chowaniec jest najsłodszym stworzonkiem jakie w życiu widzieliście i na pewno zmięknie wam do nich serce.

Promocja na Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch!

Promocja w Nintendo eShop

Już teraz możecie dostać tą wyjątkową grę w bardzo okazyjnej cenie. Nintendo zorganizowało promocję gdzie Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch możecie dostać już za jedyne 39,99zł! Myślę, że nie zawiedziecie się rozgrywką, a więc nie czekajcie, tylko zabierajcie się za zakupy!

Zamierzacie kupić Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch czy jednak nie jest to coś dla was?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!