Promocja na Ring Fit Adventure z Amazon FR!

Promocja na Ring Fit Adventure z Amazon FR!

Już teraz możecie dostać sportową grę Ring Fit Adventure w promocyjnej cenie zamawiając je z Amazon FR – nie czekaj, zadbaj o swoją sylwetkę!

Na czym polega Ring Fit Adventure?

Jest to gra RPG oparta na wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń przez gracza. Używamy do tego specjalnie zaprojektowanego urządzenia jakim jest ring-con oraz opaski na nogę. Ktoś kto stworzył tę grę definitywnie zasługuje na nagrodę. Wyobraźcie to sobie, jak łatwo zmotywować ludzi do ćwiczeń, jeśli wykonując fitness w trybie fabularnym zabijacie odpowiednimi ćwiczeniami bossy i zyskujecie nagrody. Ring Fit Adventure wyciągnie do ćwiczeń nawet największego nerda!

Promocja na Ring Fit Adventure z Amazon FR!

Ćwicz i pokonuj bossy!

Największym fenomenem gry jest dla mnie właśnie tryb fabularny. Na samym początku rozgrywki, dobieracie własny poziom trudności, uzależniony od tego jaką posiadacie kondycje, ile macie lat oraz co chcecie osiągnąć. Po wybraniu odpowiednich ustawień zawsze możecie je zmienić w trakcie gry, gdy trening okaże się zbyt ciężki. Tryb fabularny nie polega na niczym innym jak na wykonywaniu konkretnych ćwiczeń fitness, które pozwalają Ci na pokonanie wymagających monstrum z Fit uniwersum. Mało tego, gra na prawdę daje w kość. Ćwiczenia często są wymagające a na drugi dzień męczą nas zakwasy. To idealny trening cardio podczas pandemii, gdzie wszystkie możliwości fitness zostały zamknięte na czas nieokreślony.

Promocja na Ring Fit Adventure z Amazon FR!

Cena zwaliła wszystkich z nóg

Pierwotnie gra kosztowała około 250-300 zł, co jest dość typową ceną jak za tytuły spersonalizowane dla Nintendo Switch. Z czasem jednak, gdy podczas pandemii wszystkie egzemplarze zostały wykupione, a gra cieszyła się niemałym powodzeniem, ceny zaczęły skakać na rynku wtórnym do nawet 600-700 zł. Rozumiecie? Koszt gry, który sięgał prawie ceny Nintendo Lite! Dlatego Amazon FR przyszedł do nas z zaskakującą promocją, gdzie grę możecie kupić za jedyne 290 zł wraz z przesyłką! Nie czekajcie, korzystajcie!

Zdecydujecie się na kupno Ring Fit Adventure w promocyjnej cenie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!