Strona główna Aktualności Wciąż trwa promocja na Xbox Game Pass Ultimate - multum gier do...

Wciąż trwa promocja na Xbox Game Pass Ultimate – multum gier do pobrania za 4zł!

-

Ostatnio coraz częściej piszę na łamach naszego portalu o promocjach w świecie gier. Tym razem chcę was poinformować o promocji od Microsoftu, która pozwoli wam miło spędzić świąteczną przerwę przed komputerem lub konsolą. Amerykański gigant zaproponował swój abonament na trzy miesiące w świetnej cenie!

Xbox Game Pass Ultimate na trzy miesiące za jedyne 4 złote!

Usługa ta to tak naprawdę trzy usługi w jednym. Opłacając tą subskrybcję dostajemy Xbox Game Pass dla Xboxa One, dla PC oraz Xbox Live Gold. Oznacza to, że przez trzy miesiące będziemy mieli dostęp do pokaźnej biblioteki gier do pobrania na komputer i konsole Microsoftu. Ponadto będziemy mieli możliwość grania online na Xboxie One. Lista gier dostępnych na komputer i konsole jest długa, wymienię tylko produkcje, które są w mojej opinii najciekawsze. Są to między innymi: 

  • Forza Horizon 4,
  • Gears 5,
  • The Outer Worlds,
  • Sea of Thieves,
  • Subnautica,
  • Mortal Kombat X,

…oraz wiele innych gier, pełny wykaz znajdziecie pod tym linkiem. Niektóre z nich są dostępne zarówno na konsole i komputer, jednakże część z nich jest wyłącznie na na wybraną platformę. Jak widać możemy spędzić wiele godzin nie nudząc się, co jest wspaniałą opcją dla osób, które nie wiedzą co robić z wolnym czasem. Baza gier jest nieustannie powiększana, nie tylko o starsze tytułu, ale także o głośne i nowe gry. Jak aktywować usługę Xbox Game Pass Ultimate? 

 Xbox Game Pass Ultimate

Zobacz też: Xbox Series X czyli konsola nowej generacji Microsoftu oficjalnie zaprezentowana!

To proste, wystarczy wejść pod ten adres i znaleźć opcję przedstawioną na powyższym zrzucie ekranu. Aby skorzystać z promocji, musimy podpiąć do naszego konta Microsoft kartę, z której pobrana zostanie należność. Trzeba jednak mieć na uwadze, że po upływie 3 miesięcy zacznie być pobierana pełna kwota, która nie jest już tak przystępna. Jeśli nie chcecie naciąć się na dodatkowe koszta, pamiętajcie o anulowaniu usługi Xbox Game Pass Ultimate. Sam mocno zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty, nie chcę jednak żeby Forza Horizon pochłonęła mnie na długie godziny…

Ktoś z was skorzystał już z promocji na Xbox Game Pass Ultimate? Napiszcie w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej