PROMOCJA: Sony WH-1000XM4 sporo tańsze w polskim Amazonie!

sony-wh-1000xm4

Jeśli myślę o nausznych słuchawkach z ANC, to od razu przychodzą mi do głowy propozycje od Sony. Jak się okazuje, na polskim Amazonie trwa promocja, dzięki której najnowsze słuchawki Sony z aktywną redukcja szumów możecie kupić taniej!

Sony WH-1000XM4 to najnowsze słuchawki Japończyków oferujące świetnie działający system ANC. Jest on na tyle dobry, że po założeniu słuchawek po prostu nic nie słyszymy, dosłownie nic. To sprawia, że jesteśmy w stanie odciąć się od otoczenia i to nieważne gdzie jesteśmy – czy w sklepie, czy w metrze. Ponadto Sony WH-1000XM4 grają naprawdę dobrze, a więc powinniście być z nich zadowoleni.

Oczywiście sprzęt jest bezprzewodowy (występuje również obsługa LDAC), ale – w razie potrzeby – można je połączyć ze źródłem za pomocą kabla Jack. Sprzęt można szybko sparować za pomocą NFC, a dedykowana aplikacja pozwoli na skonfigurowanie słuchawki pod swoje preferencje.

Sony WH-1000XM4 do kupienia za 1230 złotych!

Standardowo Sony WH-1000XM4 kosztują (w tych bardziej popularnych sklepach) około 1500 złotych. U nieco mniej znanych sprzedawców można znaleźć je za kilkadziesiąt złotych mniej, jednak nadal jest to koszt około 1400 PLN. W polskim Amazonie natomiast cena ta wynosi jeszcze mniej!

Aktualnie polski Amazon oferuje Sony WH-1000XM4 w kolorze czarnym za 1229,99 PLN! Jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku i wątpię żeby w najbliższym czasie miałaby odbyć się jeszcze lepsza promocja.

Kliknij >>tutaj<< aby kupić słuchawki Sony WH-1000XM4!

Co myślicie o słuchawkach Sony WH-1000XM4? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!