Przelewy na Slacku? Verestro nad tym pracuje

Przelewy na Slacku? Verestro nad tym pracuje

Jakby możliwości aplikacji Slack były dla Was za małe, to niedługo będziecie mogli zacząć tam płacić. To bardzo ciekawa opcja dla użytkowników firmowych.

Slack z przelewami

Firma Verestro poinformowała o pracach nad nowym rozwiązaniem dla użytkowników Slacka. Otóż poprzez komunikator będzie można odbierać oraz wysyłać przelewy, a ma to być możliwe dzięki integracji z płatnościami w Quicko Wallet.

Slack to popularny komunikator internetowy skierowany głównie do teamów, firm. Pod względem struktury i interfejsu można go porównać do Discorda. Jak dodaje Verestro, nowość ma ułatwić nie tylko przekazywanie pieniędzy, ale też rozliczanie wydatków służbowych. Pracownik będzie mógł także otrzymać od firmy korzystającej z komunikatora Slack wirtualną kartę płatniczą, co dodatkowo może pomóc w rozliczeniach.

(fot. Quicko)
(fot. Quicko)

Warto dodać, że Quicko to polski fintech założony przez, między innymi, prezesa wspomnianej firmy Verestro. Niegdyś marka funkcjonowała pod nazwą uPaid, a od lata 2020 roku udziałowcem w polskim Verestro jest Mastercard. Firma operuje na skalę światową i jest wyspecjalizowana w rozwoju, integracji oraz zarządzaniu interfejsami API przeznaczonymi dla instytucji finansowych, w tym banków oraz innych przedsiębiorstw z branży finansowej.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!