Przyszły rok przyniesie nam prawdziwego flagowca od Motoroli

Motorola One Action

Konferencja Qualcomma to nie tylko nowości amerykańskiego producenta procesorów mobilnych. Swoje pięć minut podczas tego wydarzenia miał także prezes Motoroli. Sergio Buniac ogłosił, że już w przyszłym roku zobaczymy nową Motorolę, która będzie prawdziwym flagowcem premium!

Motorola nie chce zostać w tyle

W ostatnich miesiącach Motorola skupiła się przede wszystkim na produkcji średniaków oraz budżetowców. I tak naprawdę producent ten w tych segmentach rynku radzi sobie naprawdę dobrze i oferuje niezły stosunek ceny do możliwości. Jasne, niedawno zadebiutowała także Motorola RAZR, którą bez wątpienia możemy nazwać produktem premium. Niemniej jednak smartfon z Snapdragonem 710 to nadal średniak i nie jest on w stanie nawiązać realnej walki z topowymi urządzeniami konkurencyjnych firm. Tak naprawdę Motorola w pewnym momencie całkowicie odpuściła rynek flagowców. Decyzja ta jednak mogła mieć sens.

Producent po raz kolejny wszedł do świadomości użytkowników oraz zdobył fanów na całym świecie. Teraz przyszedł czas na próbę powrotu na rynek topowych urządzeń klasy premium i walkę z konkurencją. Sergio Buniac nie opublikował wprawdzie jakichkolwiek dat czy harmonogramu premier przyszłorocznych nowości, ale zadeklarował on, że Motorola już na początku przyszłego roku wykorzysta najnowsze technologie Qualcomma, aby stworzyć coś co zaskoczy nas wszystkich. Oczywiście spodziewamy się tego, że flagowiec będzie pracować pod kontrolą właśnie zaprezentowanego Snapdragona 865.

Zobacz także: Producent zdradza jaki będzie koszt wymiany wyświetlacza w składanej Motoroli RAZR

Niemniej jednak Motorola nie zamierza porzucić rynku średniaków i budżetowców. Początek 2020 roku powinien nam przynieść także pierwsze modele tego producenta z Qualcomm Snapdragonem 765G, który pozwala na łączność z sieciami nowej generacji. Sergio Buniac stwierdził, że w niedługim czasie firmie uda się osiągnąć prędkość internetu mobilnego większe niż 5 Gb/s. Tym samym rok 2020 może być wyjątkowo ciekawym okresem dla wszystkich fanów Motoroli. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola One Action, której recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po przyszłorocznym flagowcu Motoroli? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!