Coraz więcej apek na HarmonyOS: Radio Zet i Antyradio teraz dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3

harmonyos

Aplikacje znanych stacji radiowych, a mianowicie Radia Zet i Antyradia, zostały zintegrowane z HarmonyOS, autorskim systemem operacyjnym Huawei, dzięki czemu są dostępne również na smartwatchach Huawei z serii Watch 3. 

Radio Zet i Antyradio na smartwatchach Huawei Watch 3

Integracja aplikacji radiowych z HarmonyOS umożliwia użytkownikom najnowszych smartwatchy Huawei z serii Watch 3 słuchanie radia na żywo – na ekranie zegarka będzie wyświetlany program oraz piosenka transmitowana w danym momencie. Przejrzysty, prosty i intuicyjny wygląd aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest niezwykle proste i przyjemne. Teraz każdy posiadacz smartwatcha Huawei może słuchać tych dwóch stacji radiowych tam, gdzie chce – w drodze do pracy, na spacerze, podczas treningu czy zakupów, bez obaw, że przegapi ulubiony program. 

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze smartwatche Huawei działające w oparciu o HarmonyOS, autorski system operacyjny Huawei. Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem, długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz mnogością funkcji. Oprócz zaawansowanych funkcji monitorujących zdrowie, sen, czy kondycję fizyczną, smartwatche z serii Watch 3 obsługują również eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i smartwatchu. W serii Watch 3 znajduje się również preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery, który umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji na urządzenie. 

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!