Realme Buds Air oficjalnie zaprezentowane w Indiach!

Realme Buds Air oficjalnie zaprezentowane w Indiach!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś miała miejsce konferencja firmy Realme. Już wcześniej producent z Państwa Środka zapowiadał, że zaprezentuje światu zupełnie nowe słuchawki pozbawione jakichkolwiek kabli. I tak też się stało! 

Realme Buds Air

Nowość Realme to bezprzewodowe słuchawki douszne. Sam producent chwalił się, że sprzęt ten ma być niesamowicie wygodny, a kształt kopułek został zaprojektowany tak, aby wpasował się w gusta praktycznie każdego użytkownika. Pojedyncza słuchawka waży 4,2 g, a co za tym idzie tak naprawdę nie powinniśmy czuć ich Realme Buds Air w uszach. Za jakość dźwięku odpowiada przetwornik dynamiczny o średnicy 12 mm. Chiński producent przygotował także zupełnie nową funkcję o nazwie Dynamic Bass Boost, która ma sprawdzać się idealnie w przypadku oglądania filmów czy słuchania bardziej basowej muzyki.

Realme Buds Air oficjalnie zaprezentowane w Indiach!

Słuchawki chińskiego producenta zostały także wyposażone w dwa mikrofony. Oczywiście te odpowiedzialne są za prowadzenie rozmów, ale także wykorzystywane są do redukcji szumów z otoczenia.Łączność z telefonem odbywa się poprzez Bluetooth 5.0. Ciekawostką jest coś co sam producent nazywa trybem gamingowym. Po jego włączeniu opóźnienie pomiędzy obrazem a dźwiękiem wydobywającym się z Realme Buds Air ma spaść o około 51%. Nie mogło oczywiście zabraknąć dotykowych paneli, które służą do sterowania muzyką, odbierania oraz odrzucania połączeń, a także wybudzenia Asystenta Google. Nowość chińskiego producenta jest w stanie pracować przez 3 godziny, a wykorzystując pokrowiec, który pełni także rolę power banka czas ten wydłuża się do 17 godzin.

Zobacz także: Snapdragon 865 przetestowany w AnTuTu. Nowy procesor Qualcomma podbije serca najbardziej wymagających użytkowników

Realme Buds Air dostępne będą póki co jedynie w Indiach. Mieszkańcy tego kraju będą mieć do wyboru trzy wersje kolorystyczne – czarną, żółtą oraz białą. Cena słuchawek została ustalona na poziomie 3999 rupii indyjskich czyli około 215 zł. Niestety, ale nie wiemy czy nowość chińskiego producenta kiedykolwiek trafi na rynek europejski, a co za tym idzie także i do naszego kraju.

Co myślicie o Realme Buds Air? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!