Nowe telefony od Realme będą działać z klonami Dynamic Island?

Nowe telefony od Realme będą działać z klonami Dynamic Island?
Źródło: Realme

Wicedyrektor Realme trochę się pośpieszył w tweetowaniu informacji o nowych modelach z serii C, przez co dał do zrozumienia, że mogą one działać na klonach Dynamic Island.

Nowość w serii C

Dynamic Island to pomysł Apple, który miał na celu zwiększenie komfortu i przede wszystkim możliwości interakcji pomiędzy aplikacjami przeznaczonymi na systemy iOS. Po raz pierwszy rozwiązanie to zostało wprowadzone w modelach iPhone 14, gdzie zastąpiły popularnego Notcha. Problem jednak w tym, że wiele osób nie do końca lubi Dynamic Island, głównie przez (ich zdaniem), za duże rozmiary tego dodatku. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że klon Dynamic Island trafi na nowe telefony z serii C, które zapowiedziało Realme.

Źródło: OnLeaks

Przedwczesna premiera

Nie jest to oficjalna informacja, ale nie można przejść obok tweeta wicedyrektora firmy, który niestety szybko go usunął. Ci, którzy go widzieli, mieli szansę na przyjrzenie się z bliska sklonowanej wersji Dynamic Island w wersji Realme. Na szczęście w Internecie nic nie ginie i nagranie można łatwo odszukać w sieci. Kwestia czasu jest zapewne, kiedy dowiemy się więcej szczegółów i funkcja ta zostanie ogłoszona oficjalnie.

Źródło: xda-developers.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!