realme GT Neo 6 nadciąga! Poznaliśmy nowe informacje na temat tego mocnego średniaka

realme GT Neo 6 ujawnia nowe szczegóły
realme GT Neo 6 SE (fot. producenta)

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce na rynku oficjalnie zadebiutuje kolejny smartfon realme ze średniej półki cenowej. Mowa o modelu GT Neo 6, który zdradził właśnie kilka szczegółów na swój temat. Zobaczcie sami, co zaoferuje ten superśredniak. 

Co już wiadomo o realme GT Neo 6?

Według serwisu źródłowego, nadchodzący realme GT Neo 6 będzie mógł pochwalić się obecnością na pokładzie nieco skromniejszego wariantu najwydajniejszego aktualnie  procesora Qualcomm. Będzie to oczywiście Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, który wykonany jest w 4 nm procesie technologicznym i składa się z jednego rdzenia Cortex-X4 o taktowaniu 3.0 GHz, czterech rdzeni Cortex-A720 o taktowaniu 2.8 GHz, trzech rdzeni Cortex-A520 o taktowaniu 2.0 GHz oraz grafiką Adreno 735. 

Warto wspomnieć, że z tego samego układu korzysta m.in. iQOO Z9, Redmi Turbo 3, Motorola Edge 50 Pro oraz znajdzie się także w nadchodzącym POCO F6. Największą zaletą realme GT Neo 6 będzie jednak szybkie ładowanie przewodowe o mocy powyżej 100 W. 

realme GT Neo 6 ujawnia nowe szczegóły
realme GT Neo 6 SE (fot. producenta)

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to nieoficjalnie mówi się, że realme GT Neo 6 wyposażony może być w 6,74-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1,5K i częstotliwości odświeżania 120 Hz, akumulator o pojemności 5500 mAh, maksymalnie 16 GB pamięci RAM typu LPDDR5X oraz 1 TB pamięci wbudowanej w standardzie UFS 4.0. Do zdjęć producent prawdopodobnie wykorzysta aparat główny Sony IMX882 o rozdzielczości 50 Mpx. 

Premiera omawianego modelu powinna odbyć się w maju lub w czerwcu bieżącego roku. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!