realme już za kilka dni zaprezentuje światu dwie pary słuchawek TWS!

realme już za kilka dni zaprezentuje światu dwie pary słuchawek TWS!

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się informację na temat tego, że realme 25 maja tego roku zaprezentuje światu ogrom nowych sprzętów. Wśród nich znajdziemy aż dwie pary słuchawek TWS, a dokładniej modele Buds Q oraz Buds Air Neo. Co wiemy na ich temat na kilka dni przez premierą?

realme Buds Q

Pierwszą z nowości będą niewielkie dokanałówki. Tak naprawdę na temat realme Buds Q nie wiemy zbyt dużo. Same kopułki mają być niewielkie i mogą przypaść do gustu większości użytkowników. Dodatkowo, przynajmniej według zapewnień samego producenta z Państwa Środka, jakość dźwięku ma oczarować nas wszystkich. W produkcji tych słuchawek brał udział francuski artysta José Lévy, który pomógł realme odpowiednio dostroić poszczególne pasma. Ciężko także przewidzieć cenę tego sprzętu. Tym razem chińskiej firmie udaje się dochować wszystkiego w tajemnicy aż do samej premiery!

realme już za kilka dni zaprezentuje światu dwie pary słuchawek TWS!

realme Buds Air Neo

O tym modelu wiemy zdecydowanie więcej, ponieważ informacje na jego temat już wcześniej poławiały się w sieci. Buds Air Neo powinny sprostać oczekiwaniom fanów słuchawek dousznych, a nie dokanałowych. Samo etui będzie wyposażone w baterię o pojemności 400 mAh oraz port microUSB. Urządzenie to ma oferować czas pracy na jednym ładowaniu wynoszący maksymalnie trzy godziny, a pokrowiec, będący także bankiem energii, powinien wydłużyć czas ten do nawet 17 godzin.

realme już za kilka dni zaprezentuje światu dwie pary słuchawek TWS!

Zobacz także: Wiemy, kiedy realme X3 SuperZoom zadebiutuje w Europie

Nie zabraknie także Bluetooth 5.0, a za samą jakość dźwięku będą odpowiadać przetworniki o średnicy 13 mm. Co z ceną? W samych Indiach realme Buds Air zostały wycenione na 3999 rupii czyli około 220 zł. Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma być modelem bardziej budżetowym, a co za tym idzie możemy przewidywać, że cena zostanie ustalona na poziomie poniżej 3000 rupii (ok. 160 zł). Czy nowe słuchawki realme trafią także na rynki Starego Kontynentu, a w tym i do naszego kraju? Tego zapewne dowiemy się dopiero podczas oficjalnej premiery tych urządzeń!

Co myślicie o realme Buds Q oraz Buds Air Neo? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!