realme może pracować nad kolejnymi słuchawkami bezprzewodowymi

realme może pracować nad kolejnymi słuchawkami bezprzewodowymi

Słuchawki TWS stają się coraz to popularniejsze. I dostrzegają to także sami producenci, którzy wprowadzają na rynek wręcz ogrom tego typu urządzeń. Teraz w sieci pojawiły się grafiki pochodzące z nowego patentu realme. Czy jest na co czekać?

Tajemnicze słuchawki realme

Chiński producent w ostatnim czasie wprowadził słuchawki oznaczone jako Buds Air, ale oczywiście to nie pierwsze urządzenie tego typu w portfolio firmy. I wszystko wskazuje na to, że realme nie zamierza zwalniać tempa. Teraz w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) pojawił się nowy patent. Tajemnicze słuchawki tak naprawdę już na pierwszy rzut oka przypominają swoją konstrukcją AirPodsy Pro. I z jednej strony rozumiem to, że ciężko stworzyć jest coś zupełnie nowego, a z drugiej nie lubię tego typu inspiracji. Na rynku znajdziemy cały ogrom mniej lub bardziej udanych kopii innych produktów i wolałbym, aby firmy starały się tworzyć coś, co będzie wyróżniać się na tle konurencji.

realme może pracować nad kolejnymi słuchawkami bezprzewodowymi

Wróćmy jednak do samych słuchawek realme. Firma z Państwa Środka opatentowała nie tylko same dokanałówki bezprzewodowe, ale także etui. Pokrowiec został wyposażony w pojedynczą diodę LED informującą o aktualnym statusie pracy lub stanie baterii, a także fizyczny przycisk, który najprawdopodobniej będzie wykorzystywany do parowania. Nie zabrakło także portu USB-C pozwalającego na ładowanie.

Zobacz także: realme zaprezentowało bardzo ciekawego średniaka, który może zagrozić pozycji Xiaomi. Poznajcie realme 6s!

Kiedy nowe słuchawki realme mogą trafić na rynek? Tego oczywiście nie wiemy. Od patentu do rozpoczęcia sprzedaży może minąć naprawdę sporo czasu. Co więcej chiński producent może dojść do wniosku, że słuchawki te nie spełniają jego wymagań i nie zaprezentuje ich światu. Niemniej jednak jeśli realme faktycznie pracuje nad nowymi dokanałówkami to najprawdopodobniej już niedługo w sieci pojawią się kolejne informacje na ich temat. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajdują się realme Buds Air.

Czekacie na premierę nowych słuchawek bezprzewodowych realme? A może korzystacie z innych dokanałówek TWS? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!