realme Power Bank 2 zadebiutuje już jutro

realme Power Bank 2

Marka realme jest zdecydowanie bardzo szybko rozwijającą się firmą. Jej produkty dotarły już nawet do Polski. W zeszłym roku zaprezentowali oni także m. in. power bank, a teraz przyszła pora na jego następce.

Nowy power bank od realme zapowiada się ciekawie

Dlaczego power bank miałby być ciekawy? Faktycznie, takie sprzęty zazwyczaj nie mają w sobie nic szczególnego. Ot zwykłe urządzenie magazynujące energię. Nadchodzący power bank od realme ma w sobie jednak to coś, a dokładniej design. Na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie jak pierwsza wersja tego urządzenia. Jednakże, jak przyjrzymy się bliżej, to zobaczycie coś ciekawego. Jest on obszyty prawdopodobnie skórą. Przynajmniej przypomina mi to skórę, a nie mam możliwości za bardzo się temu przyjrzeć.

Zobacz także: Producent potwierdza część specyfikacji realme X3 SuperZoom

Jeśli faktycznie będzie on obszyty z zewnątrz skórą, to będzie to coś wyróżniającego go na tle innych tego typu gadżetów. Wygląda to bardzo elegancko, a dodatkowego smaczku dodaje tutaj kontrastujący napis realme. Jak wygląda natomiast on ze strony technicznej? Nie ma za dużo informacji, tylko tyle, co widzimy na grafice. Na pewno znajdziemy tam USB typu A, a na 99% widoczny przewód jest wpięty do USB typu C. Standardowo są też cztery diody sygnalizujące stan jego naładowania, a jego pojemność wynosi 10000 mAh. Spodziewać się możemy szybkiego ładowania zarówno samego power banku, jak i urządzeń ładowanych z jego pomocą. Z jaką mocą może się to odbywać? Definitywnie nie mniejszą, niż ma to miejsce w poprzedniku, czyli 18 W. Wszystkiego tego dowiemy się już na jutrzejszej prezentacji nowych urządzeń tej marki, która będzie transmitowana m. in. na ich kanale YouTube. Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 9:00 naszego czasu. Wtedy też zobaczymy kilka innych urządzeń, czyli słuchawki TWS realme Buds Air Neo czy też smartwatch realme watch. Myślę, że warto obejrzeć i zobaczyć, czym ten producent chce nas zainteresować.

Czekacie na jutrzejszą premierę realme? Jak Wam się podoba ten power bank?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!