Realme prezentuje nowe Budsy. Myślałem, że będę rozczarowany

Realme prezentuje nowe Budsy. Myślałem, że będę rozczarowany

Realme mocno rozpycha się na rynku. Producent nie boi się wyzwań i dalej rozwija swoje portfolio powiększając je o różne produkty (nawet TV, laptopy). Nadszedł czas na odświeżenie oferty słuchawek. Rodzina Buds powiększa się o nowe modele.

Buds Air 6 i Buds Air 6 Pro

Nowe akcesoria chińskiego producenta ujrzały światło dzienne. Te bezprzewodowe słuchawki zapowiadają się na ciekawe urządzenia. Producent chce zapewnić swoim klientom poczucie niesamowitego doświadczenia muzycznego. Czym charakteryzują się urządzenia? Zacznijmy od modelu Realme Buds Air6, który został wyposażony w przetworniki 12,4 mm, strumieniowanie dźwięku Hi-Res z obsługą LHDC i aktywną redukcją szumów (ANC). Producent zaoferuje nam tutaj również skromny stopień ochrony IP55. Oprócz tego urządzenie powinno wytrzymać do 6 godzin na jednym ładowaniu z włączoną funkcją ANC. Czas pracy można wydłużyć do 40 godzin razem z etui. 

Buds Air 6 Pro, podobnie jak ich poprzednik, korzystają z podwójnego przetwornika z 11 mm głośnikami niskotonowymi i 6 mm głośnikami wysokotonowymi oraz obsługują kodek LDAC o dużej przepływności. Te słuchawki są również wyposażone w funkcję ANC i dźwięk przestrzenny 3D. Czas odtwarzania słuchawek Buds Air6 Pro wynosi 7,5 godziny na jednym ładowaniu, a etui ładujące wydłuża ten czas do 40 godzin.

Cena Buds Air 6 i Buds Air 6 Pro

Na chwilę obecną premiera urządzeń miała miejsce w Chinach, ale bardzo prawdopodobna jest dystrybucja na inne rynki. Jak prezentują się ceny oraz kolorystyka? Realme Buds Air 6 są dostępne w kolorach zielonym i pomarańczowym i kosztują 37 dolarów, czyli około 147 zł. W przypadku drugiej wersji, czyli Buds Air 6 Pro cena to 65 dolarów (około 259 zł). Słuchawki dostępne są w kolorze srebrnym i szarym.

Źródło: Gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!