realme Smart Cam 360° już w Polsce. Cena jest całkiem zachęcająca

realme smart cam 360

realme właśnie wprowadziło na polski rynek kamerę do monitoringu domowego, która nie kosztuje zbyt dużo. Poznajcie realme Smart Cam 360°.

realme Smart Cam 360° oficjalnie w Polsce

Kamera realme Smart Cam 360° – jak nazwa wskazuje – oferuje pole widzenia na poziomie 360°. Jest to możliwe dzięki podwójnym silnikom, które oferują swobodne obracanie kamery we wszystkich kierunkach. Jak twierdzi realme, “wysoką jakość nagrań gwarantuje algorytm odpowiedzialny za niwelowanie efektu zniekształceń na krawędziach rejestrowanego obrazu”. Kamera rejestruje obraz w 1080p i może też nagrywać w nocy z wykorzystaniem podczerwieni.

No właśnie, powiedzmy sobie o oprogramowaniu kamery. Te potrafi wykryć ruch w pełnym polu widzenia, a także zidentyfikować ludzką postać odróżniając ją od innych, ruchomych obiektów, na przykład zwierząt. Kamera może śledzić postać i wysłać cichy alarm do aplikacji mobilnej realme Link. Oczywiście pełną kontrolę mamy też z poziomu smartfona, w tym możliwość personalizacji powiadomień.

Co ciekawe, kamera rejestruje również dźwięk, ale także ma głośnik, dzięki czemu Smart Cam może posłużyć do dwukierunkowej komunikacji. Możemy pogadać z domownikami czy zawołać psa.

Kamera przechowuje dane na karcie pamięci do 128 GB. Wideo można nagrywać również w H.265. realme Smart Cam 360° komunikuje się bezprzewodowo za pomocą WI-Fi. Kamerkę można zainstalować klasycznie lub odwrócić i zamontować do sufitu.

realme smart cam 360

realme Smart Cam 360° już trafiła do sklepów i kosztuje 229 złotych. Jest to całkiem ciekawy wybór w tej cenie, bowiem sprzęt oferuje sporo możliwości.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!