Realme TV nadchodzi. Jeśli okaże się sukcesem to na rynek trafi także laptop

Realme TV nadchodzi. Jeśli okaże się sukcesem to na rynek trafi także laptop

Realme do tej pory było znane z produkcji smartfonów oraz akcesoriów. Wszystko wskazuje jednak na to, że chiński producent chce także spróbować swoich sił na innych segmentach rynku. Już niedługo premierę będzie mieć telewizor Realme, a możliwe, że zobaczymy także laptopa tej firmy!

Realme chce pokazać się światu

Głos w sprawie zabrał sam dyrektor marketingu Realme w Indiach. Francis Wang, na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter, opublikował post, który może wzbudzić wiele emocji wśród fanów marki. Chiński producent chce już na nadchodzących wielkimi krokami targach Mobile World Congress 2020 w Barcelonie pokazać światu własny telewizor. Nie wiemy jednak czy będzie to gotowy produkt czy też koncept urządzenia, które w bliżej nieokreślonej przyszłości trafi na rynek. Firmy z Państwa Środka, które jeszcze jakiś czas temu zajmowały się produkcją jedynie smartfonów, coraz śmielej wchodzą w rynek telewizorów. Oczywiście prekursorem tego trendu jest Xiaomi, ale swoje sprzęty pokazał już także Huawei, Honor oraz OnePlus.

Realme TV nadchodzi. Jeśli okaże się sukcesem to na rynek trafi także laptop

Jeśli nadchodzący telewizor Realme okaże się sukcesem to chiński producent będzie chciał wprowadzić także na rynek własny laptop. Oczywiście na temat obu urządzeń nie wiemy tak naprawdę nic szczególnego, ale nowa firma na rynku zawsze jest czymś dobrym. Konkurencja może sprawić, że inni producenci będą musieli zrobić wszystko, aby stworzyć coś czym zaskoczą samych użytkowników.

Zobacz także: Spodziewaliście się tego, że marka Realme jest w jednym z europejskich państw aż tak popularna?

Jakiś czas temuwięcej wicedyrektor Realme, Wang Wei, stwierdził, że firma chce nie tylko tworzyć pojedyncze produkty, ale stworzyć cały ekosystem. Tym samym plany chińskiego producenta są naprawdę ambitne i przyznam szczerze, że z coraz to większą uwagą będę śledzić poczynania tej firmy. Sama konferencja podczas targów MWC 2020 w Barcelonie może okazać się naprawdę ciekawym wydarzeniem. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o pomysłach Realme? Czy waszym zdaniem firmy zajmujące się produkcją smartfonów mogą sprawdzić się także na rynku telewizorów czy laptopów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!