Realme TV z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera coraz bliżej!

Realme TV z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera coraz bliżej!

Tak naprawdę o Realme TV słyszeliśmy już w lutym tego roku. Chiński producent zajmuje się już nie tylko produkcją smartfonów, ale na rynek trafiły także słuchawki czy opaska sportowa tej firmy. Teraz telewizory Realme otrzymały certyfikację Bluetooth SIG i to może oznaczać, że premiera odbędzie się już w najbliższej przyszłości!

Czy Realme TV będzie mogło nawiązać walkę z konkurencją?

Certyfikacja Bluetooth SIG jest o tyle ciekawa, że zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących specyfikacji. Tym samym możemy być wręcz pewni, że na rynek trafią modele z ekranami LED o przekątnej 32 cali oraz 43 cali. Tym samym będą to sprzęty przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników i jednocześnie powinny być one dostępne w bardzo przystępnej cenie. Wprawdzie plotki mówią także o modelu z 55-calową matrycą QLED, ale nadal nie wiemy czy wszystkie nowe telewizory producenta z Państwa Środka zostaną zaprezentowane w tym samym czasie, czy też Realme najpierw wprowadzi do sprzedaży tańsze urządzenia i dopiero jak te będą się dobrze sprzedawać to skupi się na segmencie premium.

Realme TV z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera coraz bliżej!

Już w lutym tego roku pojawiły się także informacje, które mówiły, że jeśli Realme TV będą cieszyć się dużą popularnością to chińska firma spróbuje swoich sił także na rynku laptopów. I muszę przyznać, że brzmi to wszystko niezwykle ciekawie. Realme idzie podobną drogą, co kiedyś szło Xiaomi czy Huawei. Budowanie własnego ekosystemu może się opłacić. Jeśli fani marki pokochają smartfony to mogą zdecydować się na zakup także innych urządzeń tej firmy.

Zobacz także: Realme TV nadchodzi. Jeśli okaże się sukcesem to na rynek trafi także laptop

Liczę także na to, że telewizory Realme trafią także do naszego kraju. Bez wątpienia byłaby to ciekawa konkurencja dla tańszych modeli Mi TV czy urządzeń innych firm. Miejmy nadzieję, że już niedługo chiński producent postanowi ujawnić więcej informacji na temat swoich nadchodzących nowości. Czekamy z niecierpliwością!

Czekacie na premierę Realme TV? Czego oczekujecie po tych urządzeniach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!