Realme X50 5G najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany 5 stycznia

Realme X50 5G

To, że pierwszy smartfon Realme posiadający modem nowej generacji pozwalający na łączenie się z sieciami 5G zostanie zaprezentowany w styczniu przyszłego roku wiemy już od dłuższego czasu. Teraz jednak najprawdopodobniej poznaliśmy dokładną datę premiery tego urządzenia. Czy jest na co czekać?

Realme X50 5G nadchodzi wielkimi krokami

Tak naprawdę oficjalna data zostanie opublikowana już jutro, ale producent z Państwa Środka chciał podgrzać atmosferę już dziś publikując w sieci plakat mający być pewnego rodzaju podpowiedzią. Na plakacie tym momentalnie możemy zobaczyć cyfrę “5”, a co za tym idzie bardzo możliwe, że chodzi właśnie o 5 stycznia. Co więcej kilka dni temu jedna z osób z zarządu Realme opublikowała na swoim koncie w serwisie Weibo post mówiący, że model oznaczony jako X50 5G zostanie zaprezentowany światu za dokładnie 20 dni. I to także potwierdza właśnie datę 5 stycznia.

Realme X50 5G najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany 5 stycznia

Co wiemy na temat Realme X50 5G? Całkiem sporo. Po pierwsze w kwestii wyglądu, a przede wszystkim jeśli chodzi o front, nowość submarki OPPO będzie do złudzenia podobna do Redmi K30. I Realme X50 5G ma być przede wszystkim konkurencją właśnie dla niedawno zaprezentowanego Redmi K30. Smartfon ten będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 765G. Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie najprawdopodobniej przeznaczone 128 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie znajdziemy ekran LCD o przekątnej 6,6 cala. Głównym aparatem będzie natomiast matryca o rozdzielczości 64 Mpix.

Zobacz także: Realme Buds Air oficjalnie zaprezentowane w Indiach!

Ogromnym plusem Realme X50 5G ma być superszybkie ładowanie VOOC 4.0, które pozwoli naładować smartfon od 0% do 70% w zaledwie 30 minut oraz zupełnie nową technologię chłodzenia cieczą. I trzeba przyznać, że nadchodząca nowość chińskiego giganta wygląda naprawdę ciekawie. Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę i informację czy sprzęt ten trafi kiedykolwiek do Europy!

Co myślicie o Realme X50 5G? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!