Realme X50 5G trafi na rynek z superszybkim ładowaniem oraz nowym systemem chłodzenia cieczą

Realme X50 5G

Premiera Realme X50 5G nadchodzi wielkimi krokami. I chociaż sam chiński producent nadal nie ujawnił światu, kiedy smartfon ten trafi na rynek to wiemy, że wydarzenie to ma odbyć się przed 25 stycznia przyszłego roku. Teraz w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat nadchodzącej nowości submarki OPPO!

Realme X50 5G zapowiada się naprawdę ciekawie

Nadchodząca nowość chińskiego producenta ma być bardzo mocnym średniakiem z modemem nowej generacji pozwalającym na łączność z sieciami 5G. Smartfon ten będzie działać dzięki niedawno zaprezentowanemu Qaulcomm Snapdragonowi 765G. I to tak naprawdę wiedzieliśmy już wcześniej. Teraz Realme postanowiło odkryć kolejne karty dotyczące swojej nowości. Realme X50 5G będzie posiadać zupełnie nowy system chłodzenia cieczą. Problemy z wysokimi temperaturami mają zostać rozwiązane raz na zawsze, ponieważ chiński producent zdecydował się zwiększyć powierzchnię chłodzenia i momentalnie odprowadzać ciepło ze wszystkich podzespołów, które je wytwarzają. Trzeba przyznać, że brzmi to naprawdę ciekawie.

Realme X50 5G trafi na rynek z superszybkim ładowaniem oraz nowym systemem chłodzenia cieczą

To jednak nie jedyna z nowych informacji. Realme X50 5G ma otrzymać także ulepszoną technologię szybkiego ładowanie VOOC 4.0. Według zapewnień producenta z Państwa Środka smartfon ten ma ładować się od 0% do 70% w zaledwie 30 minut. Dodając do tego bardzo dobry system odprowadzania ciepła otrzymamy urządzenie, które naładujemy w mgnieniu oka, a jednocześnie te nie będzie się w jakikolwiek sposób nagrzewać. Brzmi to naprawdę świetnie!

Realme X50 5G trafi na rynek z superszybkim ładowaniem oraz nowym systemem chłodzenia cieczą

Zobacz także: Realme Buds Air oficjalnie zaprezentowane w Indiach!

Realme X50 5G ma trafić na rynek z ekranem LCD o przekątnej 6,6 cala, a główny aparat ma cechować się rozdzielczością 64 Mpix. Smartfon ten w pierwszej kolejności sprzedawany będzie w Indiach oraz Chinach. Nadal czekamy na informację czy Realme zdecyduje się także na wprowadzenie go do Europy. Bez wątpienia będzie to jeden z ciekawszych konkurentów dla niedawno zaprezentowanego Redmi K30. Które z urządzeń okaże się lepsze i zdobędzie większą popularność? Czas pokaże!

Czekacie na premierę Realme X50 5G? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!