Realme X50 Lite z certyfikacją 3C. Chiński producent nie zwalnia tempa!

Realme X50 Lite z certyfikacją 3C. Chiński producent nie zwalnia tempa!

Tak naprawdę co chwilę słyszymy o kolejnych nowościach firmy Realme. Chiński producent stara się podbić rynek swoimi smartfonami oferując jednocześnie bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Teraz certyfikację 3C otrzymał kolejny model tej firmy!

Realme X50 Lite nadchodzi!

Tym razem certyfikację 3C otrzymał model oznaczony jako Realme X50 Lite. Tym samym możemy być wręcz pewni, że smartfon ten w bliżej nieokreślonej przyszłości trafi na rynek. Oczywiście certyfikacja przynosi nam kilka informacji na temat specyfikacji tego sprzętu. Przede wszystkim Realme X50 Lite będzie wyposażony w ekran IPS LCD o przekątnej 6,57 cala oraz rozdzielczości FullHD+. W ekranie powinniśmy znaleźć pojedynczą dziurkę, w której zostanie ukryty aparat do zdjęć typu selfie. Na pleckach natomiast najprawdopodobniej zostaną umiejscowione trzy oczka, ale na ich temat nie poznaliśmy jakichkolwiek szczegółów.

Realme X50 Lite z certyfikacją 3C. Chiński producent nie zwalnia tempa!

Co ciekawe w nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka mamy znaleźć także modem 5G pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji oraz szybkie ładowanie o mocy przynajmniej 30 W. Realme X50 5G został zaprezentowany światu na początku tego roku i został wyposażony w Qualcomm Snapdragona 765G. Z racji tego, że wersja z “Lite” w nazwie powinna być słabsza od tego urządzenia możemy spodziewać się wykorzystania Snapdragona 730G. Oczywiście spodziewam się także tego, że Realme X50 Lite będzie tańszy od innych smartfonów z tej serii, a co za tym idzie może cieszyć się bardzo dużą popularnością.

Zobacz także: Realme TV z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera coraz bliżej!

Oczywiście data premiery nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje jeszcze tajemnicą. Niemniej jednak najczęściej od certyfikacji 3C do oficjalnej prezentacji nie mija zbyt dużo czasu. Jednocześnie liczę na to, że doczekamy się także premiery na rynkach Starego Kontynentu, a w tym i w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że Realme ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy nas wszystkich!

Na zdjęciu głównym znajduje się Realme X50 5G.

Czekacie na Realme X50 Lite? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!