Strona główna Producenci Realme realme zabiera głos w sprawie premiery modelu X50 Pro 5G

realme zabiera głos w sprawie premiery modelu X50 Pro 5G

-

Jak już zapewne wiecie, jedna z największych i najważniejszych branżowych imprez została oficjalnie odwołana przez koronawirusa 2019-nCoV. Mowa oczywiście o targach Mobile World Congress, na których to duża część producentów prezentowała swoje nowości z segmentu smartfonów. Pod znakiem zapytania w dalszym ciągu stoją premiery wielu urządzeń, ale realme postanowiło zabrać głos w tej sprawie. Oto, co wiemy na ten temat. 

Kiedy zadebiutuje realme X50 Pro 5G? 

Producent w komunikacie prasowym informuje, że z powodu zagrożenia i dużego zasięgu koronawirusa, debiut nadchodzącego urządzenia zostanie zaplanowany nieco inaczej. Premiera realme X50 Pro 5G odbędzie się w Madrycie za pośrednictwem transmisji na żywo już 24 lutego bieżącego roku. 

Z powodu epidemii koronawirusa z przykrością ogłaszamy, że premiera #realmeX50Pro, pierwotnie planowana podczas naszego…

Opublikowany przez realme Czwartek, 13 lutego 2020

Producent przeprasza także za wszystkie niedogodności i jednocześnie informuje, że wszystkie wiadomości na temat premiery realme X50 Pro 5G będą pojawiać się w najbliższym czasie za pośrednictwem portali społecznościowych. Przyznacie sami, że informacja o odwołaniu targów Mobile World Congress 2020 jest bardzo smutna, gdyż wydarzenie zostało odwołane po raz pierwszy od 33 lat. Warto mieć również na uwadze, że przez taki obrót sytuacji, wiele urządzeń zadebiutuje nawet kilka tygodni później. Jak na razie nie wiadomo nic o innych premierach, ale w najbliższym czasie reszta producentów powinna również zabrać oficjalne stanowisko w tej sprawie. 

Co sądzicie o całej sytuacji? Dajcie znać w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej