Realme zapowiada premierę nowego smartfona oraz słuchawek typu TWS

Realme zapowiada premierę nowego smartfona oraz słuchawek typu TWS

Podczas konferencji, na której zobaczyliśmy Realme X2 Pro oraz Realme 5s przedstawiciel chińskiej firmy przyznał, że jeszcze w tym miesiącu na rynek trafią całkowicie bezprzewodowe słuchawki oraz zupełnie nowy smartfon. I słowa te okazały się faktem. Kolejne wydarzenie organizowane przez Realme zaplanowane jest na 17 grudnia!

Dwie nowości Realme

Konferencja odbędzie się już 17 grudnia w New Delphi. To właśnie tam chiński producent zaprezentuje nowe produkty na rynek Indii. Zacznijmy od nowego modelu smartfona, którym jest Realme XT 730G. Tak naprawdę nie będzie to całkowita nowość. Wszystko wskazuje na to, że będzie to dokładnie to samo co europejski Realme X2. Pewne jest, że za wydajność, jak sama nazwa wskazuje, będzie Qualcomm Snapdragon 730G. Jednostka ta ma być wspierana przez 6 GB lub 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej.

Realme zapowiada premierę nowego smartfona oraz słuchawek typu TWS

Na froncie znajdziemy ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości FullHD+. Z tyłu natomiast zostaną umiejscowione cztery aparaty – główny 64 Mpix, obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix, obiektyw do zdjęć typu makro 2 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za tryb rozmycia tła w trybie portretowym. Zdjęcia typu selfie będa natomiast wykonywane przy pomocy 32-megapikselowego oczka umiejscowionego w górnej części wyświetlacza. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 4000 mAh wspierającej szybkie ładowanie 30 W.

Realme zapowiada premierę nowego smartfona oraz słuchawek typu TWS

Zobacz także: Realme chce się bardziej uniezależnić od OPPO, ale to nie pora na całkowite odłączenie

Bez wątpienia dużo ciekawszą nowością będą słuchawki Realme. Urządzenie to będzie pozbawione jakichkolwiek kabli i na pierwszy rzut oka przypomina nam produkt Apple. Niemniej jednak ciężko powiedzieć jak będą one grać i tego zapewne dowiemy się dopiero po pierwszych testach. Nowe słuchawki typu TWS producenta z Państwa Środka mają trafić na rynek w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, żółtej oraz białej. Nie wiemy natomiast czy trafią one na rynek globalny czy pozostaną produktem dostępnym jedynie w Indiach.

Co myślicie o nadciągających nowościach Realme? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!