RedMagic Watch to nowy zegarek sportowy, który teraz możemy zamówić w Polsce

redmagic watch main photo

Firma RedMagic raczej kojarzona jest z telefonami dla graczy i akcesoriami do nich. Teraz jednak producent wprowadził na rynek smartwatch, który zamiast do grania na smartfonie, ma motywować nas do aktywności fizycznej!

RedMagic Watch w wersji globalnej

Nubia RedMagic Watch to nowy zegarek chińskiego producenta, który przeznaczony jest dla miłośników aktywności fizycznej (jak większość smartwatchy dostępnych obecnie na rynku). Smartwatch wyposażony został w okrągłą kopertę, na której umieszczono wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1.39″ i rozdzielczości 454 x 454 px. Nie trzeba więc obawiać się o jakość wyświetlanych na ekranie informacji.

redmagic watch czarny

Urządzenie waży zaledwie 30g i zasilane jest baterią o pojemności 420 mAh, która pozwala na 15 dni pracy zegarka bez ładowania. RedMagic Watch jest smartwatchem wodoszczelnym do 5 ATM i został wyposażony w moduł łączności satelitarnej GPS i BDS.

Zegarek dla sportowców

RedMagic Watch to smartwatch, który przygotowany został przede wszystkim z myślą o monitorowaniu aktywności fizycznej. Urządzenie może mierzyć puls, natlenienie krwi oraz jakość naszego snu, a wszystkie niezbędne informacje znajdziemy w dedykowanej aplikacji mobilnej RedMagic Sports. Oczywiście dzięki połączeniu smartwatcha ze smartfonem, na zegarek będą przychodziły wszystkie powiadomienia, jakie sobie ustawimy.

redmagic watch na ręce

Dodatkowo oferuje funkcje dedykowane różnym dyscyplinom sportowym, takim jak gra w koszykówkę, bieganie lub spacerowanie na zewnątrz, trening siłowy, ćwiczenia yogi, pływanie, piesze wędrówki, bieganie lub spacerowanie wewnątrz, jazda na rowerze stacjonarnym, trening na orbitreku, a nawet gra w krykieta lub piłkę nożną. W przypadku tego ostatniego sportu, urządzenie oferuje także unikatową funkcję mapowania aktywności na boisku, która informuje, gdzie zawodnik spędził najwięcej czasu.

redmagic watch w piasku

Cena i dostępność RedMagic Watch

Tym jednak, co powinno Wam najbardziej przypaść do gustu, to cena nowego zegarka sportowego. Producent podszedł do tematu naprawdę nieźle i za RedMagic Watch z wysyłką z oficjalnego sklepu producenta przyjdzie nam zapłacić tylko 99€ (około 450 zł). W tym wypadku dostawa odbywa się z międzynarodowego sklepu marki (z Europy), więc na dostawę nie trzeba czekać zbyt długo i wszystkie podatki są już wliczone w cenę.

Pozostaje tylko pytanie, czy urządzenie to w przypadku niewielkiego zainteresowania potencjalnych kupujących nie zostanie zostawione samemu sobie przez producenta? Tego nie wiemy – pozostaje jedynie nadzieja, że tak się nie stanie, a RedMagic Watch będzie godnym konkurentem dla obecnych na rynku zegarków sportowych.

redmagic watch sen
Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!