Redmi AirDots 2 z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera już niedługo?

Redmi AirDots 2 z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera już niedługo?

Xiaomi oraz Redmi w swojej ofercie posiadają nie tylko smartfony, ale także cały ogrom innych urządzeń. Wśród nich znajdziemy także słuchawki, które cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynek może trafić kolejny sprzęt tego typu!

Redmi AirDots 2 na horyzoncie

Xiaomi oraz Redmi już jakiś czas temu zaprezentowali światu swoje pierwsze słuchawki pozbawione jakichkolwiek kabli. słuchawki TWS, bo to właśnie o nich mowa, cieszą się tak naprawdę coraz to większą popularnością przede wszystkim przez swoją wygodę. Teraz w sieci pojawiły się informacje na temat modelu Mi True Wireless Earphones 2 Basic, ale w pierwszej kolejności powinien on pojawić się na rynku jako Redmi AirDots 2. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku pierwszej generacji. To właśnie Redmi AirDots 2 pojawiły się na rynku chińskim, a dopiero jakiś czas później zadebiutował podstawowy wariant słuchawek TWS Xiaomi na rynku globalnym.

Redmi AirDots 2 z certyfikacją Bluetooth SIG. Premiera już niedługo?

Na temat nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka nie wiemy tak naprawdę zbyt dużo. Urządzenie to otrzymało już certyfikację SIG i to tak naprawdę zdradza nam jedynie, że sprzęt ten trafi na rynek ze wsparciem dla Bluetooth 5.0. Nadal ogromną zagadką pozostaje wygląd urządzenia oraz jego pełna specyfikacja. Mam nadzieję, że Redmi AirDots 2 otrzymają port USB-C, większą baterię oraz, że submarka Xiaomi skupi się także na lepszej jakości dźwięku.

Zobacz także: Poco F2 to nie przebrandowany Redmi K30 Pro 5G. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Oczywiście, jak przystało na Redmi, nowe słuchawki TWS powinny oferować wręcz rewelacyjny stosunek ceny do możliwości. Jeśli faktycznie tak będzie to bardzo możliwe, że będziemy mogli mówić o kolejnym ogromnym sukcesie sprzedażowym. Bez wątpienia Redmi AirDots 2 w pierwszej kolejności pojawią się w samych Chinach, ale myślę, że i tym razem doczekamy się także premiery na rynku globalnym, a w tym i w naszym kraju. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajdują się Redmi AirDots, których recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Redmi AirDots 2? Korzystacie ze słuchawek TWS? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!